Małgorzata Rożniatowska największą popularność zdobyła za sprawą roli Elżuni Kleczkowskiej w "Złotopolskich" oraz Kisielowej z "M jak miłość". Aktorka uznanie krytyków zdobywała jednak przede wszystkim na deskach teatrów. Za rolę w monodramie Remigiusza Grzeli "Uwaga - złe psy!" w reżyserii Michała Siegoczyńskiego zdobyła całą gamę nagród, w tym za najlepszą kreację w sezonie teatralnym 2005-2006 roku "Rzeczpospolitej" i "Przekroju". Rożniatowska skończyła już 73 lata i wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Jak dba o formę?
Kisielowa z "M jak miłość" przyznała w rozmowie z portalem poradnikzdrowie.pl, że miewała spore problemy z efektem jojo. Aktorka wciąż musi uważać na to, co je i w jakich ilościach i bez ogródek przyznaje, że bywa niekonsekwentna w swoim działaniu. Małgorzata Rożniatowska unika jak ognia diet restrykcyjnych, po których można łatwo przybrać na wadze. Aktorka nie je także pieczywa oraz wystrzega się zbyt słodkich i tłustych dań.
Pamiętam, że kiedyś, po trzech tygodniach takiej diety-cud, ucieszyłam się, że na ostatnią kolację mogę zjeść to, na co mam ochotę. Problem w tym, że... nic nie byłam w stanie tknąć - tak skurczył mi się żołądek. Wypiłam jedynie szklankę toniku i następnego dnia ważyłam pół kilo więcej! - przyznała Rożniatowska dla poradnikzdrowie.pl.
Aktorka dostaje najwięcej energii z samej pracy. "Mówiąc serio, wydaje mi się, że w dobrej formie, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, utrzymuje mnie moja praca" - przyznała dla portalu. Dla Kisielowej z "M jak miłość" aktorstwo to pasja, bez której żyłoby jej po prostu smutno. "Gdybym nie grała w serialu i teatrze, tylko siedziała w domu, sprzątała, gotowała, rozpieszczała psa i kota, oglądała telewizję i podlewała kwiatki w ogródku, żyłoby mi się dużo smutniej, ale i wolniej. A na zwolnionych obrotach człowiek szybko kapcanieje. Dużo pracy i pogoda ducha - oto recepta na młodość!" - przyznała.
Dziennikarka TVP zabrała głos po awanturze w Sejmie. Jest też komentarz senatora
Tak mieszkają Krupińska i Karpiel-Bułecka. Nowoczesność w góralskim wydaniu
Koterski kupił sobie nowy samochód i się zaczęło. Poszło o jego słowa o Leszczak
Sekret czarnej opaski na oku Grzegorza Brauna wyjaśniony. Ujawnił, dlaczego ją nosi
Awantura w Sejmie. Sytuacja z dziennikarką zakończyła się skandalicznym gestem polityka
TV Republika znów zorganizuje sylwestra. Wiemy, kto na nim wystąpi
Baron nagle zabrał głos po doniesieniach o rozwodzie. Odezwał się przed 22.00
Janoszek wygrała w sądzie ze Stanowskim. Dziennikarz już wydał oświadczenie
Lokal po rewolucji Gessler zaserwował mi wątróbkę i rosół. "Magda, coś ty narobiła?"