Nie żyje znana influencerka, u której w ciąży zdiagnozowano guza mózgu. Zatrudniała ją Mama Ginekolog

Nie żyje Ula Jurzysta znana w sieci pod nazwą "apetyt_na_endorfiny". Informację potwierdził brat influencerki, a także Mama Ginekolog. Przy okazji lekarka przekazała kondolencje dla rodziny zmarłej.

Ula Jurzysta prowadziła profil w mediach społecznościowych "apetyt_na_endorfiny". Jakiś czas temu wystąpiła na kanapie "DDTVN", gdzie opowiadała o heroicznej walce o życie. W kwietniu 2020 r. zaszła w ciążę. W 24. tygodniu dowiedziała się, że ma guza mózgu. Sugerowano usunięcie płodu, argumentując, że przyszła mama mogłaby nie przeżyć porodu. Jurzysta odmówiła, musiała jednak poddać się skomplikowanej operacji. Córka influencerki i jej męża Sebastiana urodziła się zdrowa, a Ula w krótkim czasie przeszła drugą operację usunięcia guza. O swoim samopoczuciu informowała za pośrednictwem Instagrama, publikując informacje o zbiórce na leczenie i rehabilitację. Ostatni post opublikowała trzy dni temu. 11 września media obiegła informacja o jej śmierci. 

Zobacz wideo Red Lipstick Monster o guzie macicy. "U większości pacjentek to wraca"

Nie żyje Ula Jurzysta. Mama Ginekolog potwierdziła informacje i złożyła kondolencje

Mama Ginekolog prywatnie poznała Ulę. Jakiś czas temu nagłośniła zbiórkę na leczenie influencerki. Ta pracowała również dla Nicole Sochacki-Wójcickiej. Na InstaStories potwierdziła smutną informację. Przy okazji ujawniła, że Ula zmarła we śnie. Nicole przyznała, że nie wie dokładnie, kiedy doszło do śmierci. Nie kryła jednak łez. Informację o śmierci potwierdził również brat Uli, który w poście na Facebooku ją pożegnał. 

Przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Nie wiem nawet, jak to powiedzieć, bo nigdy takiego ogłoszenia nie robiłam na Instagramie, także dla mnie to jest też bardzo trudne. Chciałabym potwierdzić, że Ula zmarła w śnie. Nie wiem, czy dzisiaj rano, czy wczoraj rano, natomiast rozmawialiśmy z jej mężem, jest to sprawdzona informacja, już nie piszcie do mnie, czy tak jest. Wysyłamy kondolencje dla jej rodziny, niestety muszę tą przykrą informację potwierdzić - dodała Mama Ginekolog.

Nie żyje Ula Jurzysta. Mama Ginekolog potwierdziła informacje i złożyła kondolencjeNie żyje Ula Jurzysta. Mama Ginekolog potwierdziła informacje i złożyła kondolencje Fot. Instagram/ mamaginekolog

Kim była Ula Jurzysta? Dzień przed operacją wzięła ślub z mężem 

Ula Jurzysta prowadziła bardzo aktywny tryb życia, kochała biegać, ale chętnie uprawiała też inne sporty. To pasja do aktywności fizycznej połączyła ją z mężem Sebastianem. Pobrali się dzień przed operacją influencerki, w szpitalu. Pierwszą z nich wykonano 25 września 2020 r., a drugą niedługo później, 7 października 2021 r. Jurzysta i mąż doczekali się córki, która dziś ma trzy lata. W mediach pojawiły się jednak informacje, że niedawno rozstała się z partnerem i wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania. Ostatni post na Instagramie opublikowała trzy dni temu. Wówczas pełna optymizmu pokazywała postępy w rehabilitacji. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.