Polska kontra Wyspy Owcze. Znamy wynik meczu. Łatwo nie było, ale na szczęście Lewy tam był

7 września Polska wzięła udział w kolejnym spotkaniu w ramach eliminacji do Euro 2024. Tym razem zmierzyli się z Wyspami Owczymi. Znamy wynik meczu.

Trwają eliminacje do Euro 2024. Polska rozpoczęła zmagania podczas meczu z Czechami, gdzie przegrali z wynikiem 1:3, a następnie udało im się strzelić jedną zwycięską bramkę podczas spotkania z Albanią. Była to jednak chwila wytchnienia tuż przed przegranym meczem z Mołdawią. 7 września nasza reprezentacja miała okazję zmierzyć się z reprezentacją Wysp Owczych. Łatwo nie było, ale w drugiej połowie meczu honor polskiej drużyny wybronił nasz kapitan. 

Zobacz wideo Milik: Nie ma już miejsca na pomyłki

Znamy wynik meczu Polska - Wyspy Owcze 

Polska kadra już kilka dni przed meczem zameldowała się w jednym z warszawskich hoteli, aby przygotować się do spotkania z Wyspami Owczymi. W końcu mieli okazję zmierzyć się na własnym PGE Narodowym, a tam nie szło im jednak najlepiej. Dopiero w drugiej połowie meczu Robertowi Lewandowskiemu udało się strzelić dwa gole. Zaczęło się od karnego w 73. minucie meczu. Dziesięć minut później Robert Lewandowski dał popis swoich umiejętności i kolejny raz piłka znalazła się w bramce Wysp Owczych. Ostatecznie spotkanie zakończyło się z wynikiem 2:0 dla Polski. Zdjęcia z meczu Polska-Wyspy Owcze znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Robert Lewandowski zarzucił kadrze "brak osobowości"

Emocje w kadrze narodowej mogły się zdawać w ostatnim czasie dość napięte. Robert Lewandowski udzielił głośnego wywiadu, w którym zarzucił "brak osobowości". "Moim zdaniem problemem kadry jest to, że nie ma w niej osobowości. Nie chodzi o umiejętności czysto piłkarskie, a osobowości na boisku, które w pewnych momentach obudzą zespół i zainterweniują tak, żeby nie było później problemów" - mówił. Na szczęście szybko okazało się, że koledzy z drużyny nie mieli mu tego za złe. Wojciech Szczęsny opublikował zdjęcie całej drużyny i zaznaczył, że na kolację zarosił również Lewego. Arkadiusz Milik z kolei zapowiedział, że wspólnie poszukują osobowości.

Robert LewandowskiRobert Lewandowski Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o: