Grecka wycieczka Beaty Ścibakówny. Tak świętuje 28. rocznicę ślubu. Róże to nie wszystko

Beata Ścibakówna postanowiła pokazać internautom, jak świętuje 28. rocznicę ślubu. Popularna aktorka wybrała się na Rodos. Nie zabrakło romantycznych akcentów, takich jak płatki czerwonych róż i białe łabędzie. Wyszło bardzo słodko.

Beata Ścibakówna z całą pewnością należy do grona kobiet, które nie lubią skandali wokół własnej osoby. Popularna aktorka woli wyróżniać się dzięki doskonałym rolom i dokonaniom zawodowym. Życie prywatne Ścibakówny wydaje się być naprawdę udane. Świadczy o tym chociażby najnowszy materiał na jej instagramowym koncie. Aktorka pokazała, jak obchodzi 28. rocznicę ślubu. Malownicza Grecja okazała się doskonałym miejscem na tak wyjątkową okazję. Romantycznych akcentów nie brakowało.

Zobacz wideo Karolina Pisarek zdradza nam, że spędziła nietypowo rocznicę ślubu w... fast foodzie

Beata Ścibakówna wie, jak powinno się obchodzić rocznicę ślubu. Aktorka wydaje się być naprawdę szczęśliwa

Na instagramowym koncie Beaty Ścibakówny zrobiło się bardzo gorąco. Aktorka postanowiła pokazać internautom, jak obchodzi rocznicę ślubu. Na opublikowanych relacjach widać, że aktorka jest za granicą. Celem podróży okazała się jedna z greckich wysp. Rodos od dawna słynie z zapierających dech w piersiach widoków i romantycznej scenerii. W hotelowym pokoju Ścibakówny pojawiły się rozsypane na podłodze płatki róż. Zabieg niby dość oklepany, lecz wciąż robiący wrażenie. Zmysłowa ścieżka prowadziła do sporych rozmiarów łóżka, na którym znalazły się dwa białe łabędzie. Zostały one ułożone z ręczników. W połączeniu z letnim klimatem wyszło naprawdę słodko.

Tak Beata Ścibakówna świętuje rocznicę ślubu. Od 28 lat jest szczęśliwą małżonką

Beata Ścibakówna wstąpiła w związek małżeński dokładnie 28 lat temu. W obecnych czasach tak długi staż zasługuje na pochwałę. Mężem aktorki jest Jan Englert. Mężczyzna to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uznanych aktorów teatralnych i filmowych, reżyser teatralny, profesor sztuk teatralnych i pedagog. Ma na swoim koncie wiele doskonałych ról. Owocem miłości małżonków jest Helena Englert. Poszła w ślady popularnych rodziców i świetnie odnajduje się przed kamerą. Największą popularność przyniósł jej udział w takich produkcjach jak: "Układ zamknięty", "Znaki" oraz "Barwy szczęścia". Więcej zdjęć z 28 rocznicy ślubu Beaty Ścibakówny i Jana Englerta znajduje się w galerii na górze strony.

Rocznica Beaty ŚcibakównyRocznica Beaty Ścibakówny Fot. instagram.com/@beata_scibakowna_official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.