Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ochrzcili najmłodszą córkę. Przyjęcie jak z bajki

Najmłodsza córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego przyjęła sakrament chrztu. Dumna mama pochwaliła się przygotowaniami w sieci. Oprócz tego pokazała kilka ujęć z wydarzenia. Atrakcji było pod dostatkiem.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od lat tworzą zgrany i szczęśliwy związek. Para stanęła na ślubnym kobiercu w czerwcu 2022 roku. W międzyczasie doczekali się narodzin dwóch córek. W styczniu 2020 roku na świat przyszła Pola, a już rok później urodziła się Nela. Małżonkowie zawsze marzyli o dużej rodzinie, a w lutym tego roku celebrytka podzieliła się radosną nowiną i opublikowała zdjęcie wyraźnie zaokrąglonego brzucha. Trzecia córka celebrytów przyszła na świat w maju bieżącego roku i otrzymała imię Jaśmina. Jak się okazuje, najmłodsza pociecha jest już po chrzcie. Zdjęciami z uroczystości dumna mama pochwaliła się w sieci. 

Zobacz wideo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o łączeniu pracy z wychowaniem dzieci

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ochrzcili córkę. Z tej okazji wyprawili wystawne przyjęcie 

W niedzielę 27 sierpnia Sylwia Przybysz pochwaliła się na Instagramie przygotowaniami do długo wyczekiwanej ceremonii. Kolorami przewodnimi wydarzenia był biały i różowy. Celebrytka na początku pokazała, na jaki upominek mogą liczyć zaproszeni goście. Były to eleganckie cukierki w spersonalizowanych opakowaniach.

Później mogliśmy zobaczyć, w jakiej sali odbywa się przyjęcie. Od razu rzucała się w oczy ogromna biała ścianka dekoracyjna z napisem "Chrzest Święty Jaśminki", dookoła przyzdobiona balonami w stonowanych odcieniach. 

Chrzest najmłodszej córki Przybysz i DąbrowskiegoChrzest najmłodszej córki Przybysz i Dąbrowskiego Instagram/@sylwiaprzybysz

Przy okazji Sylwia Przybysz pokazała również, na jakie kreacje zdecydowała się dla starszych córek. Były to białe tiulowe sukienki, przyzdobione trójwymiarowymi kwiatkami. Oprócz tego dziewczynki miały na głowach przeurocze wianki. 

Chrzest najmłodszej córki Przybysz i DąbrowskiegoChrzest najmłodszej córki Przybysz i Dąbrowskiego Instagram/@sylwiaprzybysz

Na tym jednak jeszcze nie koniec. Na najmłodszych gości czekała specjalna atrakcja na zewnątrz. Był to sporej wielkości dmuchany zamek. Na udostępnionej relacji widać, że dzieci były przeszczęśliwe i spędziły na nim bardzo radosne popołudnie. Więcej zdjęć ze chrztu najmłodszej córki Przybysz i Dąbrowskiego znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.  

Chrzest najmłodszej córki Przybysz i DąbrowskiegoChrzest najmłodszej córki Przybysz i Dąbrowskiego Instagram/@sylwiaprzybysz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.