Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz na wspólnym zdjęciu z najmłodszą córką. Fani: Cudowna rodzina

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz pochwalili się ostatnio zdjęciem najmłodszej córki. Fotografia rozczuliła fanów do tego stopnia, że pojawiło się pod nią mnóstwo komentarzy.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz poznali się jako nastolatkowie za pośrednictwem YouTube'a, gdzie młoda celebrytka próbowała swoich sił jako piosenkarka. Między nimi niemal od razu zaiskrzyło i szybko zostali parą. Młodzi influencerzy nie tylko dorobili się milionów fanów, ale również mają już na koncie ślub i troje dzieci. Najstarsza Pola przyszła na świat w 2020 roku, a rok później młodzi rodzice przywitali na świecie jej młodszą siostrę Nelę. Najmłodsza córka, Jaśmina, przyszła na świat pod koniec maja tego roku.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o łączeniu pracy z wychowaniem dzieci

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się zdjęciem z Jaśminką

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym z obserwatorami. Ostatnio pokazali im najświeższe zdjęcie z profesjonalnej sesji zdjęciowej ze swoją najmłodszą pociechą - 2,5-miesięczną Jaśminą. Młodzi rodzice zapozowali w białych koszulach, przytulając noworodka, który miał na głowie uroczą różową kokardę. Influencerka podpisała zdjęcie: "Kolejne piękne zdjęcie z naszej sesji noworodkowej".

Internauci zachwyceni zdjęciem pary celebrytów z córką. "Jakie słodkie!"

Internauci byli zachwyceni i rozczuleni. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nic w tym dziwnego, fotografia idealnie oddawała ich uczucia wobec siebie oraz dziecka. Fani zauważyli również, że taka sesja zdjęciowa to świetna pamiątka zarówno dla nich, jak i dla Jaśminy na przyszłość. Więcej zdjęć Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 
Przecudowne zdjęcie!
Cudowna rodzina.
Przepiękne.
Świetne zdjęcia i cudna pamiątka.
Jakie słodkie! - pisali komentujący.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z dziećmiSylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z dziećmi Instagram/@sylwiaprzybysz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.