Gwiazda "MasterChefa Juniora" wzięła ślub na Bali. Na weselu Tomasza Jakubiaka bawiła się Dorota Szelągowska

Tomasz Jakubiak długo nie zapomni bieżącego weekendu. Juror "Masterchefa" wyszedł bowiem za mąż za matkę swojego syna, Anastazję. Imprezja miała miejsce na Bali.

Tomasz Jakubiak wziął ślub z wieloletnią partnerką, Anastazją. Wesele pary odbyło się na Bali, w związku z czym na ceremonii byli tylko najbliżsi zakochanych. Wśród osób obecnych na ślubie nie zabrakło Doroty Szelągowskiej i Darii Ładochy, która była świadkową świeżo upieczonej żony Jakubiaka. Celebrytki dopiero niedawno pochwaliły się obecnością na uroczystości kucharza.

Zobacz wideo Finalista "Masterchefa" przedstawia szybki przepis na makaron

Tomasz Jakubiak sformalizował związek z Anastazją

Cała ceremonia odbyła się w tajemnicy z powodu troski o prywatność pary. Tomasz Jakubiak z Anastazją spotyka się od października 2019 roku. Urok kobiety skłonił mężczyznę do zdrady wcześniejszej partnerki. Para szybko doczekała się dziecka, po jednej z pierwszych wspólnych nocy. "Z mamą mojego dziecka, Anastazją, poznaliśmy się bardzo dawno temu i ponownie spotkaliśmy bodajże w październiku 2019 roku. Popełniłem wtedy straszną rzecz, bo zdradziłem swoją poprzednią partnerkę. Po upojnej nocy okazało się, że Anastazja jest w ciąży" - powiedział Jakubiak w rozmowie z magazynem "Życie na gorąco".

Para razem sporo już przeżyła. W przeszłości przydarzył im się wypadek, po którym Jakubiak wyciągał partnerkę z mocno uszkodzonego samochodu. Mężczyzna w rozmowie z "Życiem na gorąco" wspominał, że od tego czasu stara się nie rozstawać na zbyt długo z Anastazją, zabierając ją m.in. na plan zdjęciowy. Partnerka miała wprowadzić w jego życie spokój, po okresie, w którym w życiu Jakubiaka królował chaos i nieład. Więcej zdjęć Tomasza Jakubiaka znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Tomasz JakubiakTomasz Jakubiak Instagram

Więcej o: