Karolina Skiba nie mogła powstrzymać łez na ślubie. "To nas kompletnie rozkleiło"

Karolina i Krzysztof Skiba są już po ślubie. Teraz panna młoda zwróciła się do fanów o pomoc, której sama udzieliła.

W sobotę, 19 sierpnia 2023 roku, Krzysztof Skiba wraz ze swoją partnerką Karoliną, wzięli ślub. Uroczystość poprowadziła sama prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Choć poprawin nie było, rodzina, przyjaciele i znani znajomi pary bawili się wyśmienicie. Byli wśród nich m.in. Krzysztof Ibisz, Andrzej Grabowski, Michał Milowicz, Jacek Kawalec czy Dżej Dżej wraz z resztą muzyków z Big Cyc.

Zobacz wideo Finalistka Top Model Julia Sobczyńska już po ślubie ze swoją narzeczoną? "Miałyśmy dwa wesela"

Karolina i Krzysztof Skiba już po ślubie. Panna młoda apeluje o pomoc dla schronisk

Specjalnymi gośćmi na ślubie nowożeńców były ukochane pieski pary. Nie da się ukryć, że zarówno Karolina, jak i Krzysztof mają ogromne serce dla zwierząt, ponieważ poprosili, by goście zamiast kwiatów czy alkoholu, przynosili karmę dla psów, którą potem para przekazała na rzecz schroniska. Karolina w rozmowie z eska.pl zaapelowała o pomoc schroniskom. Więcej zdjęć pary znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Tak, poprosiliśmy gości, by zamiast kwiatków czy alkoholu, przywieźli karmę dla psów. W związku z tym, że większość osób była spoza Łodzi, pytali się, czy możemy otworzyć jakąś skarbonkę, żeby dali pieniążki. Przywieźli zarówno karmę, jak i pieniądze (...) Serce pęka, ja zawsze każdą wizytę w schronisku bardzo przeżywam i płaczę, ale wiem, że jest to tego warte - przyznała panna młoda.
 

Jacek Kawalec przygotował niespodziankę dla pary młodej

Karolina Skiba podkreśla, że cała impreza udała się idealnie, a wszystko poszło po jej myśli. Nie brakowało także wzruszeń. Panna młoda przyznała, że łzy zaczęły płynąć jej już podczas przysięgi. W rozmowie z eska.pl wspomina także kilka innych poruszających momentów, jak ten, w którym jej babcia ruszyła na parkiet. Piękną niespodziankę zrobił młodej parze także ich przyjaciel Jacek Kawalec. "Niektórzy przyjaciele spontanicznie zaczęli występować. To było bardzo wzruszające. Między innymi Jacek Kawalec przygotował dla nas piosenkę, co nas kompletnie rozkleiło" - wspomina.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.