Dumny Skiba chwali się, jakie osobistości zaprosił na ślub. Lista jest długa. "Grabowski poprosił mnie do tańca"

Nadal nie opadły emocje po ślubie Skiby i Karoliny Kempińskiej. Świeżo upieczone małżeństwo w mediach społecznościowych pochwaliło się szczegółami uroczystości. Lista gości była imponująca.

Charyzmatyczny lider Big Cyc, Krzysztof Skiba ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Sakramentalne "tak" z jego ust usłyszała Karolina Kempińska. Początkowo informacja o zaręczynach muzyka wywołała niemałe poruszenie. Niedawno rozstał się on po kilkudziesięciu latach z żoną, a w dodatku między nim a partnerką jest spora różnica wieku. To jednak w niczym nie przeszkodziło parze, która sformalizowała swój związek 19 sierpnia 2023 roku. Na imprezie bawiło się sporo gwiazd. Wiemy, kto znalazł się na liście gości. 

Zobacz wideo Jak pokolenie "Z" wyobraża sobie ślub?

Oni bawili się u Skiby. Ślub lidera Big Cyc był pełen gwiazd

Zarówno Krzysztof Skiba, jak i jego partnerka, są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazują kulisy prywatnego życia. Instagramowe profile pary zostały aktualnie zdominowane przez posty związane z ich niedawnym ślubem. Małżeństwo dzieli się z obserwatorami zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. Pozwolili sobie także na zdradzenie kilku szczegółów. 

W jednym z niedawno opublikowanych postów wokalista opowiedział o obecnych na imprezie gościach, dziękując im przy okazji za uczestnictwo. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, kto między innymi bawił się na ślubie pary. Okazuje się, że zabawa była w iście gwiazdorskim towarzystwie. "Obok rodziny i znajomych przybyli też nasi Przyjaciele artyści. Jacek Kawalec, Michał Milowicz i Kasia Kędzierska, Aleksander Ostrowski, Krzysztof Ibisz, Monika Mączka Brinkman z Holandii, (która zdobyła mistrzostwo świata na zawodach fryzjerskich i w prezencie zadbała o cudną fryzurę Karoliny), załoga kumpli z Big Cyca (był jeszcze klawiszowiec Piotrek Sztajdel, którego tu nie uchwycił obiektyw) i Andrzej Grabowski z partnerką Aldoną" - wymienia Skiba. Każdy z nich przygotował dla młodej pary coś wyjątkowego. 

Piękne, spontaniczne recitale dali Jacek Kawalec, Michał Milowicz i Jacek Jędrzejak, na klawiszach przygrywał Piotrek, a Mirek Elimer tradycyjnie zagrał jako Freddy Mercury. Andrzej Grabowski nie występował, ale za to poprosił mnie do tańca. Przy weselnej kolacji słuchaliśmy też hitów operowych w wykonaniu śpiewaka Lesława Białeckiego - dodał muzyk.
 

Skiba i Karolina Kempińska już po ślubie. Były rzeźby w arbuzie i suknia jak z bajki

Przygotowania do ślubu pary mogliśmy śledzić w mediach społecznościowych niemal od razu po ogłoszeniu informacji o zaręczynach. Panna młoda pokazywała m.in. próbny makijaż czy relacjonowała wybór obrączek. Do końca jednak zostawili w tajemnicy datę imprezy, którą woleli zostawić dla siebie i gości. Jednak po wszystkim pochwalili się fanom zdjęciami z tego dnia.

Ślub wyglądał bajkowo. Panna młoda oczarowała wszystkich suknią. Postawiła na bogato zdobioną kreację z dużą ilością tiulu i odkrytymi ramionami. W uroczystościach towarzyszyły parze ukochane zwierzaki, z którymi Kempińska i Skiba są bardzo zżyci. Para zdecydowała się również na interesujące dekoracje w tym między innymi ich rzeźby w arbuzach. Zdjęcia zakochanych znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.