Krzysztof Skiba już po ślubie. Ukochana muzyka miała suknię jak z bajki. Są pierwsze zdjęcia

Krzysztof Skiba stanął na ślubnym kobiercu z Karoliną Kempińską. Bajkowa uroczystość nie mogła obyć się bez udziału sław polskiego show-biznesu. Zobaczcie kadry z tego wzruszającego dnia.

Krzysztof Skiba oficjalnie jest w związku małżeńskim z Karoliną Kempińską. Zakochani powiedzieli sobie "tak" w sierpniu 2023 roku. Ten wyjątkowy dzień nie mógł obyć się bez fotografii. Chcecie zobaczyć, jak zakochani wyglądali w dniu ślubu? Zdjęcie znanej pary znajdziecie poniżej.

Zobacz wideo Jaką teściową jest Justyna Steczkowska? Wspomina o ślubie Leona i... wnukach

Krzysztof Skiba wziął ślub. Krzysztof Ibisz nie krył zachwytu

Lider zespołu Big Cyc związał się z o 26 lat młodszą Karoliną Kempińską. Ślub pary odbył się w bajkowej scenerii. Zakochani wykorzystali bowiem uroki polskiego lata i zorganizowali uroczystość w plenerze. Na wesele pary przybyli nie tylko bliscy z rodziny, ale i postacie z polskiego show-biznesu. Kilka kadrów z uroczystości możemy zobaczyć chociażby na Instagramie znanego prezentera Krzysztofa Ibisza. 

Miłości na zawsze, pięknego świętowania i pięknej codzienności - takie życzenia złożył młodej parze znany prezenter.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Krzysztof Skiba ugościł bliskich wegańskim menu

Lider zespołu Big Cyc postanowił iść z duchem czasu i razem z partnerką postawili na wegańskie dania podczas wesela. Co zatem z tradycyjnym kotletem schabowym? "Oczywiście, że będzie schabowy, ale wegański. Kuchnia wegańska jest bardzo bogata i naprawdę było w czym wybierać. Będą makarony i różnego rodzaju pierogi. Będą wegetariańskie kotlety i burgery wegańskie. Różne sałatki. Wszystko będzie, ale wegańskie" - wyznał artysta w rozmowie z "Faktem", tuż przed ślubem. Pozostaje nam życzyć zakochanym wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Po resztę zdjęć artysty i jego partnerki zapraszamy do galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.