Narzeczona Skiby wyjawiła, jak rodzice zareagowali na jej zaręczyny. Mówi o szoku. "Są jego rówieśnikami"

Wielkimi krokami zbliża się ślub Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Para ma stanąć przed ołtarzem już w tym miesiącu. Tymczasem narzeczona muzyka zdradziła, jak na wieść o zaręczynach zareagowali jej rodzice.

Kiedy Krzysztof Skiba ogłosił, że zaręczył się z młodszą o 26 lat modelką, w sieci zawrzało. Rok temu muzyk po 30 latach rozwiódł się z żoną, a niedługo potem na dłoni jego wybranki widać było pierścionek. Jednak ani lider Big Cyc, ani jego ukochana, Karolina Kempińska, nie przejmowali się tym, co o nich piszą. Od miesięcy trwają intensywne przygotowania do ślubu, który ma odbyć się już niebawem. Z okazji zbliżającego się wielkiego dnia narzeczona Skiby opowiedziała o tym, jak jej rodzice odbierają partnera. 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o narzeczeństwie. Jest pewna partnera na 100%. Zaprosi na ślub gwiazdy?

Karolina Kempińska wyznała, jak jej rodzice zareagowali na wiadomość o ślubie ze Skibą

Duża różnica wieku między narzeczonymi wzbudza sporo kontrowersji wśród internautów. Wielu z nich zastanawia się też, jak rodzice modelki odebrali wieści o nowym zięciu, który de facto jest ich rówieśnikiem. W końcu Kempińska otworzyła się i w jednym z wywiadów zdradziła, jaka była ich reakcja. Nie ukrywa, że na początku nie wyglądali na zadowolonych z tego faktu. 

Oczywiście, że będą. Moi rodzice znali Krzyśka jeszcze z czasów, jak się przyjaźniliśmy i bardzo go lubili. Początkowo był to mały szok, bo jednak są jego rówieśnikami i musiał załatwić pewne sprawy formalne, to średnio im się podobało, ale wiedzieli, że bardzo się kochamy, sporo razem przeszliśmy i to nie jest zauroczenie, a poważne uczucie - wyjawiła w rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl.

Mimo wszystko modelka ma wsparcie w rodzinie. Powiedziała też o reakcji babć

Chociaż reakcja najbliższych na zaręczyny z muzykiem była początkowo raczej negatywna, to Kempińska zdradziła, że niektórzy członkowie jej rodziny od początku wspierali ją w nowym związku. Chodzi tutaj o babcie kobiety, które nawet się nie zająknęły na temat różnicy wieku między partnerami. 

Najpierw rozmawiałam o tym z mamą, a tata jakoś sam przeczuwał, jestem bardzo blisko z moimi rodzicami i strasznie ich kocham. Moje babcie, mimo tego, że są wiekowe, też są za nami, bo widzą, jak się zmieniłam i że to jest "to" I też wspierają całym sercem, nic nigdy nie mówiły o różnicy wieku. Liczy się uczucie - opowiadała.

Kiedy ślub Skiby i Karoliny Kempińskiej? Przygotowania idą pełną parą

Tymczasem ślub Krzysztofa Skiby i Kempińskiej coraz bliżej. Przed narzeczonymi już ostatnie elementy przygotowań. Niedawno lider Big Cyc żalił się, że nie może znaleźć garnituru. Muzyk zrzucił sporo kilogramów przed weselem. Para ma już także wybrane menu, które ze względu na poglądy panny młodej będzie całkowicie bezmięsne. Do tej pory jednak nie ujawnili konkretnej daty. Wiemy jedynie, że uroczystość odbędzie się latem i udzieli go prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Zdjęcia zakochanych w sobie narzeczonych znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.