Warnke pręży się na plaży. Nie jest sama. Towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna. "Gość wygrał życie"

Katarzyna Warnke opublikowała na Instagramie zdjęcia z wypoczynku na plaży. Obok niej dostrzeżono tajemniczego mężczyznę, co od razu wywołało plotki.

Katarzyna Warnke przez kilka lat związana była z Piotrem Stramowskim. Poznali się podczas kręcenia filmu "W spirali", gdzie oboje występowali. W 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Para doczekała się nawet córki, Heleny, która przyszła na świat w 2019 roku. Małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu i w zeszłym roku celebryci poinformowali o tym, że planują rozwód. Obecnie oboje układają sobie życie na nowo. Aktor niedawno oficjalnie przedstawił swoją nową partnerkę, Natalię Krakowską. Wydaje się, że i u jego byłej żony coś się dzieje. Niedawno dostrzeżono kogoś u jej boku. 

Zobacz wideo Katarzyna Warnke: Moja córka wychowuje się w dziwnej rodzince

Katarzyna Warnke pochwaliła się plażową sesją. Miała towarzysza

Aktorka bardzo udziela się w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje tam kulisy swojego prywatnego życia. Nawet podczas urlopu stara się pozostawać aktywna w sieci. Jak można wywnioskować z ostatniego zdjęcia, Warnke przebywa właśnie nad Bałtykiem, czym pochwaliła się na Instagramie. 

Na portalu zamieściła fotografię, na której widać, jak wygina się na plaży w kostiumie kąpielowym. Towarzyszy jej nieznany mężczyzna. Para zdaje się być ze sobą bardzo blisko, a przed kamerą zapozowali w uścisku. Nie można też nie zauważyć ogromnego uśmiechu na twarzy aktorki. Celebrytka wygląda na zadowoloną z nowej znajomości. 

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke fot. instagram/kasiawarnke

Fani zachwyceni zdjęciem Kasi Warnke. "Tak trzeba żyć"

Tak, jak inne zdjęcia aktorki i to cieszy się dużą popularnością w sieci. Pod postem szybko zaczęły pojawiać się komentarze od zachwyconych fanów, którzy komplementowali wygląd Kasi Warnke. "Pani Kasia jest jedną z najatrakcyjniejszych nie tylko aktorek, ale kobiet, jakie widziałam", "Takie fajne, po prostu", "Przepiękne zdjęcie pani Kasiu, zresztą jak zwykle" - czytamy. Czujni internauci zauważyli również towarzyszącego aktorce mężczyznę, któremu... pozazdrościli. "Nie wiem, kim jest ten facet, ale ma szczęście", "Gość wygrał życie" - komentowali. ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Warnke szczerze o porodzie. Ona cierpiała przez skurcze, a Stramowski robił selfie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.