Agnieszka Kaczorowska z całą pewnością należy do grona celebrytek, które nie mają problemu z pokazywaniem swojej prywatności. Na instagramowym koncie serialowej Bożenki regularnie pojawiają się coraz to nowsze posty. Wiele zdjęć wykonanych jest w domu tancerki, który naprawdę robi wrażenie. Imponujący jest nie tylko metraż, ale również konsekwencja w wystroju. W willi Kaczorowskiej nie ma miejsca na przypadek i niedociągnięcia.
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdecydowali się zamieszkać w luksusowej willi jeszcze przed pandemią. Wydaje się, że decyzja ta była strzałem w dziesiątkę. Nieruchomość ma aż 172 metry kwadratowe. Na liczbę tą składa się część mieszkalna i garaż. Całość została urządzona w nowoczesnym, lecz bardzo przytulnym stylu. Dominują beże i szarości. Taka kolorystyka to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie klasykę.
Patrząc na salon Agnieszki Kaczorowskiej można mieć pewność, że to doskonałe miejsce do popołudniowego relaksu i spędzania czasu z rodziną. W centralnym punkcie znajduje się pokaźnych rozmiarów kanapa, która ozdobiona została sporą liczbą poduszek. Zdjęcia w ramkach i żywe kwiaty nadają pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Jadalnia tancerki to z całą pewnością jedno z najbardziej stylowych pomieszczeń w całym domu. Uwagę zwracają tapicerowane, szare krzesła i duży stół z drewnianym blatem. Motyw ten świetnie koresponduje ze schodami z tego samego materiału. Przytulności dodają mięsiste, mocno umarszczone zasłony. Więcej zdjęć dopracowanego do perfekcji domu Agnieszki Kaczorowskiej w galerii na górze strony.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Jubileusz Teatru Wielkiego. Ścibakówna tą kreacją rozbiła bank, ale spójrzcie na sukienkę Nawrockiej. Klasa
Nikodem Marecki odszedł w tragicznych okolicznościach. Ekipa "Szpitala św. Anny" żegna chłopca
Hakiel i Serowska wyprawili synowi urodziny. Wielka żyrafa z żyrandolem to dopiero początek
Pracownik Biedronki pokazał, co dostał w świątecznej paczce. Lepiej usiądźcie
Ekspertka ostro o stylizacji Nawrockiej z jubileuszu Teatru Wielkiego. Nie zostawiła na niej suchej nitki
Serowska szczerze o relacji z dziećmi Hakiela. "Nie będę ściemniać, że zawsze jest kolorowo"
Uczestniczki "Rolnik szuka żony" wystroiły się na Andrzejki. Niebywałe, kto wyprawił przyjęcie
Serowska wspomina spotkanie z Cichopek. "Ja się na to nie nabiorę"
Meghan Markle okrzyknięta "Salmonellą Sussex". Internauci nie mają dla niej litości. Ekspert komentuje