Tak mieszka Agnieszka Kaczorowska. Luksus aż kipi. Jadalnia robi wrażenie

Agnieszka Kaczorowska nie stroni od pokazywania swojej ogromnej willi. Budynek robi wrażenie, a pomieszczenia wykończone są z dbałością o najmniejszy szczegół. Nie ma tu miejsca na przypadek. Wysoka jakość detali widoczna jest już na pierwszy rzut oka.

Agnieszka Kaczorowska z całą pewnością należy do grona celebrytek, które nie mają problemu z pokazywaniem swojej prywatności. Na instagramowym koncie serialowej Bożenki regularnie pojawiają się coraz to nowsze posty. Wiele zdjęć wykonanych jest w domu tancerki, który naprawdę robi wrażenie. Imponujący jest nie tylko metraż, ale również konsekwencja w wystroju. W willi Kaczorowskiej nie ma miejsca na przypadek i niedociągnięcia.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o swoim życiu, kiedy została matką. "Bardzo się zmieniłam pod wpływem macierzyństwa"

Agnieszka Kaczorowska mieszka jak prawdziwa królowa. W takim domu aż chce się przebywać

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdecydowali się zamieszkać w luksusowej willi jeszcze przed pandemią. Wydaje się, że decyzja ta była strzałem w dziesiątkę. Nieruchomość ma aż 172 metry kwadratowe. Na liczbę tą składa się część mieszkalna i garaż. Całość została urządzona w nowoczesnym, lecz bardzo przytulnym stylu. Dominują beże i szarości. Taka kolorystyka to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie klasykę.

 

Szara kanapa w salonie Agnieszki Kaczorowskiej robi wrażenie. Jednak jadalnia to prawdziwy majstersztyk

Patrząc na salon Agnieszki Kaczorowskiej można mieć pewność, że to doskonałe miejsce do popołudniowego relaksu i spędzania czasu z rodziną. W centralnym punkcie znajduje się pokaźnych rozmiarów kanapa, która ozdobiona została sporą liczbą poduszek. Zdjęcia w ramkach i żywe kwiaty nadają pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Jadalnia tancerki to z całą pewnością jedno z najbardziej stylowych pomieszczeń w całym domu. Uwagę zwracają tapicerowane, szare krzesła i duży stół z drewnianym blatem. Motyw ten świetnie koresponduje ze schodami z tego samego materiału. Przytulności dodają mięsiste, mocno umarszczone zasłony. Więcej zdjęć dopracowanego do perfekcji domu Agnieszki Kaczorowskiej w galerii na górze strony.

Screen z IG Agnieszka Kaczorowska domScreen z IG Agnieszka Kaczorowska dom https://www.instagram.com/agakaczor/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.