Britney Spears w końcu przerywa milczenie. Skomentowała doniesienia o rozstaniu z mężem. "Nie mogłam znieść bólu"

W sieci krążą informacje o tym, że Britney Spears i jej mąż Sam Asghari zakończyli swoją relację. Fani bardzo długo musieli czekać na komentarz artystki. Britney zabiera w końcu głos, a wieści nie są optymistyczne.

Britney Spears ponownie przeżywa gorszy okres. Wydawało się, że po zakończeniu kurateli odnajdzie szczęście i bezpieczeństwo w ramionach Sama. W mediach społecznościowych tworzyli bardzo udaną parę, mężczyzna jako jeden z pierwszych poparł ruch #FreeBritney. Jednak jak podkreśla artystka, "nie wszystko wygląda tak kolorowo jak na Instagramie". Sam Asghari potwierdził doniesienia o rozstaniu małżonków. Britney przez długi czas nie zabierała głosu i w końcu postanowiła to zmienić. Jak wygląda jej relacja z Samem? Więcej zdjęć Britney i Sama znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Britney Spears kłóci się z synami

Britney Spears otwiera się przed fanami i komentuje obecną sytuację ze swoim mężem

Wszystko jest już jasne. 41-letnia gwiazda potwierdziła w poście na Instagramie rozstanie z Samem. "Jak wszyscy wiedzą, Hesam i ja nie jesteśmy już razem. Sześć lat to długi czas, więc jestem trochę zszokowana, ale... Nie jestem tutaj, aby wyjaśnić dlaczego, ponieważ to szczerze niczyja sprawa! Szczerze mówiąc, nie mogłam już znieść bólu! W jakiś telepatyczny sposób otrzymałam tak wiele wiadomości, które roztopiły moje serce od przyjaciół i dziękuję! Zbyt długo grałam na siłę, a mój Instagram może wydawać się idealny, ale jest daleki od rzeczywistości i myślę, że wszyscy o tym wiemy" - pisała Britney. 

 

Sam Asghari zabiera głos w sprawie rozstanie z Britney 

Wcześniej pojawił się także wyjaśniający post Sama. "Po sześciu latach miłości i wzajemnego oddania moja żona i ja zdecydowaliśmy się zakończyć naszą wspólną podróż. Będziemy trzymać się miłości i szacunku, które mamy dla każdego z nas. Proszenie o prywatność wydaje się niedorzeczne, więc po prostu proszę wszystkich, w tym media, aby byli mili i troskliwi" - napisał na Instagramie. Sam i Britney spotykali się od sześciu lat, małżeństwem byli od ponad roku.  ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądał Sam Asghari zanim został mężem Britney Spears. Zrzucił ponad 45 kilogramów. Nie grzeszył urodą

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.