Zapytaliśmy Trojanowską o parawany nad polskim morzem. Mówi nam, kogo szczególnie unika [PLOTEK EXCLUSIVE]

Ludzie z parawanami dominują nad polskim morzem. Izabela Trojanowska odpowiedziała szczerze Plotkowi, czy jej przeszkadzają.

Lato rozpieszcza teraz wysokimi temperaturami. Okazuje się, że Izabela Trojanowska w takie gorące dni, lubi - jak tylko ma czas - wypoczywać nad polskim morzem. I ma swój patent na ludzi z parawanami, których z rodzinami nad Bałtykiem nie brakuje. Zapytaliśmy ją, czy nie przeszkadzają jej osoby, które zastawiając się, zabierają większość plaży i robią zamieszanie. Jej odpowiedź zobaczysz w materiale wideo poniżej.

Zobacz wideo Izabela Trojanowska zdradza, jak dba o sylwetkę i odpoczywa. "Mam orbitrek w domu". Ucieka przed parawanami nad morzem

Izabela Trojanowska opowiedziała nam o wakacjach nad polskim morzem

"Polskie morze jest wbrew pozorom bardzo zdrowym morzem. Nasz Bałtyk, pomimo że ma zimne nurty, ma strasznie dużo, chyba najwięcej, jodu ze wszystkich mórz. Warto się go nawdychać, żeby mieć zapas na cały rok" - powiedziała Plotkowi Izabela Trojanowska. Okazuje się, że ludzie z parawanami nie są jej zmorą z prostego powodu. Unika ich. Poza tym gwiazda "Klanu" ceni sobie spokój, a tam, gdzie dominują parawany, zazwyczaj o niego trudno. Podczas wakacji ważna  jest dla niej prywatność, by podczas wypoczynku, nie wzbudzała sensacji i mogła najzwyczajniej w świecie skupić się na relaksie.

Staram się bywać tam, gdzie nie ma ludzi. Jeżeli jestem na plaży to tylko po to, żeby odpocząć, a nie grać np. z dziećmi w piłkę. Czasami chcę sama naładować swoje baterie. Ładuję je najlepiej, czytając książki, słuchając dobrej muzyki, spacerując w ciszy. Kompletnej ciszy. Morze ze śpiewem ptaków, szumem fal... - dodała w rozmowie z nami Izabela Trojanowska.

Pamięta o jeździe na rowerze

Przy okazji rozmowy z dziennikarzem Plotka, Bartoszem Pańczykiem, Izabela Trojanowska zdradziła, jak dba o swoją sylwetkę. Okazuje się, że o ulubionych aktywnościach, dzięki którym sprawia wrażenie, jakby czas stanął dla niej w miejscu, nie zapomina nawet na wakacjach. "Bardzo lubię jeździć na rowerze. Mam też orbitrek w domu. Lubię ruch, świeże powietrze. Teraz pora roku sprzyja ku temu, by dużo pływać, dużo plażować. Staram się nie tylko leżeć w kąpielach słonecznych, ale też aktywnie spędzać czas wśród zieleni" - zdradziła Plotkowi aktorka i piosenkarka. Więcej zdjęć Izabeli Trojanowskiej znajdziesz w galerii na górze strony.

Izabela TrojanowskaIzabela Trojanowska Fot. Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.