"Hotel Paradise. All Stars". Klaudia El Dursi w oryginalnej kreacji podczas finałowego odcinka

Rozpoczął się finał edycji "Hotelu Paradise. All Stars". Prowadząca randkowego show po raz kolejny zaskoczyła niebanalnym strojem.

Właśnie trwa finał "Hotelu Paradise. All Stars". W tej odsłonie randkowego show widzowie mieli okazję zobaczyć swoich ulubionych uczestników z poprzednich sezonów. O zwycięstwo w finałowym odcinku walczą: Julia i Grzesiek oraz Nana i Blondino. Tylko jedna z par może stanąć na ścieżce lojalności i zawalczyć o 100 tysięcy złotych. W programie nie można także zapomnieć o prowadzącej. Klaudia El Dursi po raz kolejny zachwyciła nietypową kreacją. 

Zobacz wideo Edyta Zając ma konflikt z Klaudią El Dursi? "My się nawet nie znamy"

Finał programu "Hotel Paradise. All Stars". Klaudia El Dursi w sukni jak na Oscary

Klaudia El Dursi od samego początku istnienia programu spełnia się jako prowadząca. Podczas odcinków "Hotelu Paradise" kobieta zawsze wybiera eleganckie stylizacje. Gdy przychodzi jednak czas na finał, El Dursi przechodzi samą siebie. Tym razem kobieta postawiła na wyjątkową suknię. Na górze kreacji możemy zauważyć gorset wraz z czarnymi elementami, które przypominały potłuczone szkło. U dołu znajduje się długi, czarny tiul. Klaudia dopełniła stylizację delikatną biżuterią i makijażem w brązowych odcieniach. Co sądzicie?

 

To nie pierwszy raz, gdy Klaudia El Dursi zachwyciła kreacją

Nie jest to pierwszy raz, gdy Klaudia El Dursi zachwyca fenomenalną kreacją. W finałowym odcinku pierwszego sezonu randkowego show wystąpiła w złotej sukni z głębokim dekoltem. Kreacja była wyszywana cekinami. Z kolei podczas finału następnej edycji prowadząca postawiła na jeszcze bardziej zjawiskową stylizację. Tym razem zaprezentowała się w koronkowej, bordowej sukience bez ramiączek. Więcej zdjęć Klaudii El Dursi znajdziecie w galerii. ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise". Finałowe kreacje Klaudii El Dursi zapierały dech. Tym razem wystąpiła cała w czerni

Więcej o:
Copyright © Agora SA