Tak dzisiaj mogłaby wyglądać księżna Diana? Niezwykłe zdjęcie

Księżna Diana miałaby dzisiaj 62 lata. Wielu jej fanów cały czas zastanawia się, jak matka księcia Harry'ego i księcia Williama mogłaby wygladać. Turecki artysta postanowił to sprawdzić.

Księżna Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu. Mercedes-Benz, którym jechała razem z Dodim Al-Fayedem, uciekał przed goniącymi ich paparazzi. W wyniku pościgu auto uderzyło w 13. filar tunelu Alma. Ponoć księżna Diana jeszcze przez jakiś czas miała być przytomna, a nad nią nachylali się goniący ją wcześniej fotoreporterzy. Świadkowie twierdzą, że Diana miała powtarzać: "Zostawcie mnie w spokoju". Mimo że od jej śmierci minęło ponad 20 lat, to matka Harry'ego i Williama cały czas pozostaje w pamięci fanów. Właśnie dlatego wizualizacja 60-letniej księżnej wzbudziła w nich tak ogromne emocje.

Zobacz wideo Tego o niej nie wiedzieliście

Sprawdził, jak mogłaby dzisiaj wyglądać księżna Diana. Niesamowite

Turecki artysta Alper Yesiltas jest znany ze swoich wizualizacji. Największą rozpoznawalność przyniosła mu seria, w której sprawdza, jak wyglądałyby gwiazdy na starość. Wśród nich znalazły się już takie nazwiska jak Ryan Gosling, Emma Stone, Justin Biebier czy Greta Thunberg. Ciekawość mężczyzny sprawiła, że zaczął również publikować zdjęcia gwiazd, które już dawno zginęły. I właśnie tak powstał portret księżnej Diany.

"Jakby nigdy nic się nie stało", seria autorstwa Alepra Yesiltasa, który wykorzystuje sztuczną inteligencję i szereg innych narzędzi, aby pomóc nam wyobrazić sobie, jak wiele naszych ikon popu wyglądałoby, gdyby nadal żyły.

Na opublikowanej fotografii księżna ma około 60 lat. Siwe włosy oraz głębokie zmarszczki pięknie podkreślają jej elegancką urodę. Czy właśnie tak mogłaby dzisiaj wyglądać "królowa ludzkich serc"? Internauci pokochali tę niezwykłą wizualizację. W komentarzach możemy przeczytać: "Wciąż wygląda tak samo pięknie", "Zwyczajnie cudowna". A jak wy oceniacie projekt artysty?

 

Księżna Diana nie chciała poślubić księcia Karola

Tuż przed zawarciem związku małżeńskiego na oczach całego świata, młodziutka Diana dowiedziała się o romansie księcia Karola z Camillą Parker Bowles. Była zdecydowana odwołać ceremonię, jednak finalnie do ślubu i tak doszło. "Czułam się jak zwierzę prowadzone na rzeź" - miała ocenić rzekomo najpiękniejszy dzień w swoim życiu. Również sam książę nie rwał się do ślubu ze Spencer. Nigdy nie ukrywał, że kocha inną kobietę - nawet przed królową.

Więcej o:
Copyright © Agora SA