Zuzanna Borucka urodziła. Youtuberka pochwaliła się synem. Zgadniecie imię?

Zuzanna Borucka podzieliła się z fanami radosną nowiną. Youtuberka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie syna, tym samym informując, że została mamą.

Zuzanna Borucka jest obecnie jedną z najbardziej popularnych youtuberek i vlogerek w Polsce. Wcześniej występowała pod pseudonimem Szalona Zuzia lub Banshee. Kanał założyła w 2013 roku, a dziś ma już ponad milion subskrybentów. Przeglądając jej konto, można mieć wrażenie, że nie ma chyba tematu, którego internetowa celebrytka nie poruszyła. Jednak w ostatnim czasie większość contentu dotyczyła ciąży. Influencerka właśnie powitała na świecie pierwsze dziecko

Zobacz wideo Czy Magda Stępień jest teraz szczęśliwa? "Partner czy kolejne dziecko na pewno da mi szczęście, ale już zawsze będzie inaczej"

Zuzanna Borucka urodziła. Pokazała syna na Instagramie

Youtuberka dość długo ukrywała przed swoimi fanami fakt, że spodziewa się dziecka. Dopiero po kilku miesiącach zamieściła na Instagramie fotografie, na których pokazała ciążowy brzuch. W rękach trzymała zdjęcie USG i kartkę z napisem "Jestem w ciąży". "Minęły cztery miesiące i dopiero dzisiaj ogłaszam nowinę. Chciałam zostawić to tylko dla siebie i w pierwszym trymestrze mieć spokój" - tłumaczyła. Od tamtego czasu regularnie relacjonowała przebieg ciąży w mediach społecznościowych, jednocześnie dzieląc się radami z innymi przyszłymi mamami.

Nie mogła więc nie podzielić się z fanami tą szczęśliwą wiadomością. 29 lipca youtuberka urodziła syna.  Zamieściła na swoim instagramowym profilu bardzo urocze kadry ze szpitala. Widać na nich chłopca. Jedno ze zdjęć wzrusza szczególnie. Młoda mama pokazała, jak noworodek trzyma jej palec. Influencerka nie ujawniła jednak ani imienia, ani twarzy malucha. Wiemy jedynie, że jego imię zaczyna się na literę K. 

W jeden dzień zostałam "inną" osobą. Stałam się mamą. Mam wrażenie, że nagle jestem kimś innym… Wzruszam się z myślą, że jestem dla kogoś tak ważna, bo rola matki w życiu każdego człowieka jest nieoceniona - napisała na Instagramie.
 

Fani gratulują młodej mamie. Zuzanna Borucka w czułych słowach powitała syna

Influencerka do zdjęć nowo narodzonego chłopca dołączyła bardzo długi wpis, który potrafi wycisnąć łzy nawet z największego twardziela. Borucka najpierw opisała w nim, jak czuje się jako świeżo upieczona mama, a jednocześnie wyraziła obawy przed rolą, w jakiej będzie musiała się teraz odnaleźć.

Czuję się trochę zagubiona, bo dopiero wszystkiego się uczę, a nauki jest dosyć sporo… Wszystko jest nowe. Trochę tak, jakby w roku szkolnym dołożyli nowy przedmiot. Musisz poznać coś całkowicie innego. Jest wiele nowych tematów. Ale to wszystko mnie nie przytłacza. Cieszę się na nową rutynę i na tę codzienność. (...) To będzie piękny rozdział. Kocham mojego synka - pisze.

Fani nie kryli swojego wzruszenia postem, jaki zamieściła Zuzanna Borucka. Szybko zaczęły pojawiać się komentarze od rozczulonych obserwatorów. "Przepiękne słowa", "Ten post spowodował uśmiech na mojej twarzy ", "Nigdy nie przeczytałam piękniejszego posta narodzinowego" - czytamy. Oczywiście nie zabrakło też gratulacji w tym m.in. od Anieli Bogusz, która sama lada dzień urodzi swoje maleństwo. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.