Zuzanna Borucka

Zuzanna Borucka

Zuzanna Borucka to polska vlogerka oraz blogerka. Zasłynęła dzięki serii filmików umieszczanych na Youtube. Początkowo filmiki nagrywała pod pseudonimem "Szalona Zuzia", jednak kanał ten został zawieszony i obecnie Zuzannę Borucką można znaleźć pod pseudonimem "Banshee".

Imię i nazwisko: Zuzanna Borucka
Data urodzenia: 28 lutego 1996r.
Data premiery na YT: 12 grudnia 2013r.
Ksywka: Szalona Zuzia, Banshee
Instagram: @zuzeklobuzek
Facebook: Facebook.com/Zuzanna-Borucka-658874747534523

Zuzanna Borucka: życie prywatne

Zuzanna Borucka pochodzi z niewielkiej miejscowości Laskowo Stare położonej niedaleko Piły. Jej mama z wykształcenia jest nauczycielką języka niemieckiego, ale pracuje w rodzinnej restauracji, którą prowadzi razem z ojcem Zuzanny. Zuzanna ma starszego brata.
Przy kręceniu filmików Zuzi towarzyszy kilka postaci. Jedną z nich jest przyjaciółka Iwona, kolejną osobą jest przyjaciel Karol, który posiada na Youtubie swój kanał o nazwie BzdurnyKarton oraz chłopak Zuzi - Igor.

Zuzanna Borucka w Internecie

Gdyby nie Internet, to kto wie, czy usłyszelibyśmy o Zuzannie Boruckiej, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich blogerek.
Zuzanna zaistniała w sieci dzięki swojemu videoblogowi, który pod koniec 2013 roku zaczęła publikować w serwisie Youtube. Rozpoczynała na kanale Szalona Zuzia, a obecnie jej filmiki znajdziemy na kanale Banshee. Kanał ten cieszy się jedną z większych liczby subskrypcji w polskim Internecie: ma ich ponad 700 tysięcy. Każdy z filmików ma na swoim koncie kilkaset tysięcy wyświetleń.
Widea kręcone przez Zuzannę Borucką mają tematykę life-stylową. Możemy na nich zobaczyć recenzje zakupów, opowieści o jedzeniu, filmach, gadżetach, urodzie. Przekrój tematyczny jest niezwykle szeroki i oscyluje wokół zainteresowań współczesnych nastolatek.
Zuzanna Borucka jest wielką fanką gry The Sims. Na osobnym kanale o nazwie ZiziGames można śledzić filmiki związane z tą grą i zmaganiami Zuzanny z popularną serią.

Zobacz także:

Banshee - Maciej Musiał - Kinga Duda

zuzanna borucka

Więcej o:

zuzanna borucka

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.