Zuzanna Borucka swoim wpisem o Hitlerze oburzyła Korwin Piotrowską. "Skrajna głupota". Youtuberka w odpowiedzi publikuje... ich wspólne zdjęcie

Po tym jak Zuzanna Borucka opublikowała na swoim Instagramie grafikę przedstawiającą największych zbrodniarzy z niepokojącym podpisem, Karolina Korwin Piotrowska publicznie skrytykowała youtuberkę. Ta pokazała ich wspólne zdjęcie z nieprzychylnym komentarzem.

Wczoraj pisaliśmy o znanej polskiej youtuberce, Zuzannie Boruckiej, która na swoim InstaStories udostępniła grafikę z wizerunkami najgorszych morderców, w tym Adolfa Hitlera czy Mussoliniego. Po tej publikacji w internecie rozpętała się burza, Borucka zaczęła się tłumaczyć, ale na tym jednak sprawa się nie zakończyła.

Zobacz wideo

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje youtuberkę

Głos w sprawie zabrała sama Karolina Korwin Piotrowska, dziennikarka znana z ostrego języka i ogólnej niechęci do show biznesu. W swoim poście na Instagramie skrytykowała tok myślenia młodej youtuberki, nie szczędząc ostrych słów.

Podesłaliście mi to i niestety obejrzałam. Straszne to było i wcale nie było śmieszne.

Dziennikarka określiła działania Zuzanny jako nieodpowiedzialne i bezrefleksyjne.

Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, aby tak bezrefleksyjnie, mając tylu fanów i naśladowców, bredzić takie bezmyślne kocopały publicznie. Nie ma usprawiedliwienia dla czegoś takiego. To jest apoteoza skrajnej głupoty i braku jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Następnie dodała, że że młoda youtuberka powinna zniknąć z sieci - dla jej własnego dobra.

Niech jej to zablokują wszystkie konta. Niech odetną ten narkotyk, którym się karmi. Może niech ta dziewczyna odpocznie od sieci i na przykład zastanowi się nad sobą. Może niech z kimś o tym porozmawia, z psychologiem, który wytłumaczy jej, co to znaczy odpowiedzialność i chorobliwe uzależnienie od wzbudzania atencji. Póki ma czas.

Youtuberka odpowiada i publikuje wspólne zdjęcie z dziennikarką

Po tym jak Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała w sieci Borucką, ta postanowiła ponownie zabrać głos w sprawie. Na swoim InstaStories udostępniła ich wspólne zdjęcie z ostrym komentarzem.

Być kobietą, która żyje komentowaniem innych, nie znając całości - bredząc głupoty - żyjąc w obłudzie na stworzonym autorytecie, który nie ma podstaw.

Zuzanna BoruckaZuzanna Borucka Insta Stories Zuzanny Boruckiej

Zuzanna przeprasza swoich obserwatorów

Po całym dniu, zmęczona youtuberka postanowiła opublikować post na Instagramie, w którym zwróciła się do swoich fanów. Nagrała film, w którym mówi o tym, że chce być inspiracją dla innych kobiet i na pewno się nie podda, mimo zaistniałej sytuacji. W opisie filmu przeprosiła swoich widzów.

Przepraszam WSZYSTKICH MOICH OBSERWATORÓW za to, że musieliście widzieć dziś, jak ktoś po raz kolejny wyprowadził mnie z równowagi. Z czegoś, co miało być dobrem, zrobił zło. Jest mi przykro, tak po ludzku przykro, bo naprawdę się staram, a ktoś wyciąga fakty z kontekstu, tworzy ze zdań z różnych dni jakąś całość i wmawia innym, że tak było. To czysta manipulacja.

Zuzanna wciąż próbowała wytłumaczyć swoje zachowanie.

Ja swoim przekazem chciałam tylko powiedzieć, że każdy z nas rodzi się i to życie, ludzie i różne sytuacje, sprawiają, że możemy stać się okropni i być źli dla innych, ale to od nas zależy, czy tacy będziemy. Mamy wybory. Ja wybieram inną drogę, niż media próbują mi teraz stworzyć. Pozbierałam się po okropnej sytuacji życiowej, podniosłam się i nie chce znów być taka, jak mogliście obserwować jakiś czas temu.

Czy słowa youtuberki zakończą tę sprawę? A Wy, co myślicie o całej sytuacji?

KB

Więcej o:
Komentarze (14)
Zuzanna Borucka swoim wpisem o Hitlerze oburzyła Korwin Piotrowską. "Skrajna głupota". Youtuberka w odpowiedzi publikuje... ich wspólne zdjęcie
Zaloguj się
 • gazkom

  Oceniono 13 razy 13

  Kiedyś oglądałem wykład kobiety, która przeżyła holokaust. Cytuję z pamięci, a dawno to było, więc nie będzie to dosłowne. Ale ogólny wydźwięk jej wypowiedzi był taki.
  "Nie zgadzam się na stwierdzenie, że Hitler był wrodzonym złem. Takie twierdzenie wyklucza jakąkolwiek odpowiedzialność Hitlera za to co zrobił. On się urodził, jak każdy z nas - człowiekiem ani złym, ani dobry. Z wolna wolą. O się nie urodził zły. On wybrał zło!!! On odpowiada za swoje wybory. One nie zostały mu narzucone."

 • panbies

  Oceniono 9 razy 5

  Co to za patostrem ta borucka??
  WOW!

 • Gość: hulea

  Oceniono 7 razy 3

  dwie tępe dzidy...żenada...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 17 razy 3

  Korwin Piotrowska? Ludzie... toż to historyczna postać mediów - pionier plotkarstwo, oczerniania, trollingu i hejtowania. Wy jeszcze byliście w pieluchach, tepsa dopiero zaczęła stopniowo doprowadzać okablowanie sieci do domostw, a ta kobieta już szkalowała, podsycała plotki, szydziła i drwiła z ludzi w programach telewizyjnych.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 18 razy 2

  Kim byłaby Karolina Korwin Piotrowska, gdyby odczepiła się od analizowania przypadkowych osób i rozdmuchiwania niepotrzebnych plotek. Ta kobieta jest pusta jak DZBAN’, ma mentalność na poziomie przekupki sprzedającej pietruszkę na placu i wyłapującej uliczne mądrości. Dno.

 • rabbitt

  Oceniono 1 raz 1

  Tyle tatuaży,że widocznie już miejsca na rozum zabrakło !

 • Gość: Sil

  Oceniono 5 razy 1

  Mam zdjęcie z Jessicą Chastain z premiery w Londynie... teraz mogę po niej „pojechać” że jest głupia bo mnie nie zna-hahaha. Sama mam tatuaże ale wydzierany ryj świadczy co najmniej o głupocie.

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 7 razy 1

  Obydwie kobiety są siebie warte, Karolina Korwin Piotrowska umie tylko krytykować ,w swoim czasie jak prowadziła magiel to przełączałam na inny kanał,co zaś się tyczy pani blogerki ,można tylko wydać jak gdyby formułkę na temat blogerek ogólnie rzecz biorąc ,jest to osoba co późno się kładzie i jeszcze później wstaje,a co sobą reprezentuje zostawiam osobą co czytają blogi.

 • Gość: Xxx

  Oceniono 9 razy -1

  Dwa pustaki co sie lansuja w tv i internecie. Obie chcą być autorytetami dla kogo? Kto jest taki głupi, że sam nie wie co ma myśleć, jesc i jak ma wygladac?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX