Popularna wśród nastolatków youtuberka usprawiedliwia Hitlera? "Też był dzieckiem". Już zabrała głos i się tłumaczy

Zuzanna Borucka to dziś jedna z najbardziej znanych youtuberek w Polsce. Dziewczyna w ostatnim czasie często zaskakuje na swoim Instagramie, gdzie publikuje niezrozumiałe dla wielu wpisy. Tak też stało się i tym razem, ale powód jej zachowania może być naprawdę smutny.

Youtuberzy mają dziś ogromne zasięgi, a co za tym idzie - spory wpływ na widzów. Tym bardziej ostatnie zachowanie Zuzanny Boruckiej, znanej też jako Szalona Zuzia czy Banshee, może budzić niepokój. Ale na początku dodajmy, że Zuzia to youtuberka ze sporym już stażem. Swój kanał założyła w 2013 roku, a dziś liczy on sobie ponad milion subskrybentów. W przeciągu tych lat robiła na filmach przeróżne rzeczy. Od skakania na bungee w stroju krowy, przez przeprowadzanie eksperymentów psychologicznych, do odchudzania się. Jednak ostatnio Zuzia przechodzi trudny okres w swoim życiu, do czego sama też się przyznała. Cierpi na depresję, z którą walczy. I być może to ma także wpływ na jej czasem szokujące wręcz wyznania. Bowiem youtuberka podzieliła się własnie wpisem, który wzbudził sporo kontrowersji. 

Zuzanna Borucka "usprawiedliwia" Hitlera? 

Youtuberka na swoim InstaStory opublikowała selfie z podpisem: 

Wiem, że moja perspektywa jest zaburzona.

A była to tylko zapowiedź kolejnego wpisu. Borucka już chwilę później opublikowała grafikę, która przedstawia najgorszych morderców, w tym Adolfa Hitlera. Do kolażu dołączyła też opis: 

Oni też byli dziećmi. Nie umiem patrzeć na ludzi źle.

Zuzanna BoruckaZuzanna Borucka Instagram

Przyznacie, perspektywa rzeczywiście nietypowa. 

Zuzanna Borucka się tłumaczy

Youtuberka już postanowiła odnieść się do swoich poprzednich słów. W tym celu nagrała InstaStories. 

Jestem naprawdę dobrą osobą, która nigdy by nie nie popierała czegoś takiego. Napisałam to w sposób taki, że on też był dzieckiem i to co zrobił, było ukształtowane przez jego rodzinę, społeczeństwo. Ale nie popiera tego, co zrobił! Myślę, że jest strasznym, okropnym człowiekiem. (...) Jestem przejęta całą historią wojny, Żydów - mówi. 

Naszym zdaniem słusznie, że Zuzanna Borucka zabrała w tej sprawie głos. A Wy, co o tym wszystkim myślicie? 

DH

Więcej o:
Komentarze (28)
Zuzanna Borucka - youtuberka usprawiedliwia Hitlera? "Też był dzieckiem". Już zabrała głos i się tłumaczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Olki

  Oceniono 20 razy 14

  Głupia małolata która próbuje kształtować nasze dzieci. To powinno być zabronione. Gadanie głupot gdy nie zna się historii to najgorsze co może być. Dziewczyno doucz się lub nie piep..rz głupot które inni czytają

 • Gość: Słuchacz

  Oceniono 16 razy 10

  Wraca Hans od wróżki. Powiedziała mu, że przez niego zginą miliony ludzi. Hans wraca drogą i nie może dojść do siebie - przecież on nawet muchy nie skrzywdzi, jak miałby skrzywdzić miliony ludzi? Idzie, idzie i nagle zauważa małego bawiącego się chłopca, który wbiega na tory kolejowe. A tu nadjeżdża pociąg. Hans nie namyśla się - biegnie i w ostatniej chwili ratuje chłopca przed rozjechaniem. Obaj przerażeni patrzą na jadący pociąg. Hans mówi: nigdy nie baw się na torach! Jak masz na imię? Chłopiec odpowiada: Adolf.

 • Gość: Mr Gonzoo

  Oceniono 14 razy 6

  Obrzydliwe świniowate dziewuszysko. Jak można coś takiego subskrybować?! Do tego znęca się nad swoimi kotami, a tłumoki to oglądają. Wstyd.

 • Gość: oberżyna

  Oceniono 7 razy 5

  Najśmieszniejsze jest to, że ona nie napisała nic kontrowersyjnego, ani nie zgodnego z prawdą. Tak, Hitler, Stalin i każdy inny Pinochet na tym świecie był kiedyś dzieckiem, co w tym stwierdzeniu jest oburzającego? U nas (i nie tylko) naziole mają swoich przedstawiciele w Sejmie, to jest dopiero skandal, a nie jakaś cienka jutuberka.

 • Gość: Tomek

  Oceniono 7 razy 3

  Yebana!

 • Gość: ASIA

  Oceniono 2 razy 2

  a ja sie z nia zgadzam

 • Gość: fjut

  Oceniono 6 razy 2

  Zapomnij kobieto raz na zawsze ,że oni byli kiedykolwiek dziećmi.

 • Gość: ...

  Oceniono 1 raz 1

  Sory, ale ona nie przeprowadzała żadnych "eksperymentów psychologicznych". Jej 'eksperyment' na temat hejtu w internecie z żadnej strony nie ma podstaw do bycia nazywanym eksperymentem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX