Skiba chudnie przed ślubem jak szalony. Nie może kupić garnituru. Już ma dziesięć kg mniej

Krzysztof Skiba i jego ukochana są w trakcie przygotowań do ślubu. Muzyk sporo schudł do wielkiego dnia, a to nie koniec. Co z garniturem?

Wiadomość o zaręczynach lidera Big Cyc, Krzysztofa Skiby, wywołała niemałe poruszenie w mediach. W zeszłym roku rozpadło się 30-letnie małżeństwo wokalisty, a niedługo potem poinformował, że zaczął spotykać się z młodszą o 26 lat modelką. W dodatku pierścionek na dłoni Karoliny Kempińskiej pojawił się, zanim muzyk zdołał uzyskać rozwód. Zakochani nie przejęli się kontrowersjami. Od razu wzięli się za przygotowania do organizacji tego wielkiego dnia. Okazuje się, że muzyk postanowił przejść metamorfozę do ślubu.

Zobacz wideo Bartosz Kurek trenuje... ze swoją żoną

Krzysztof Skiba schudł do ślubu. Nie zamierza przestawać

Krzysztof Skiba schudł już dziesięć kilo, ale nie zamierza się zatrzymywać. Chce jak najlepiej prezentować się przy drugiej żonie.

 - Garnituru jeszcze nie mam, ale mamy obrączki, a narzeczona suknię. Garnitur kupię na początku sierpnia. A jaki, to będzie zależeć od mojej wagi, bo ja cały czas jestem na etapie gubienia kilogramów. Zrzuciłem już w sumie dziesięć - pochwalił się w rozmowie z "Faktem". Więcej zdjęć zakochanej pary znajdziecie w galerii u góry strony.

Skiba i Kempińska zaskoczą gości weselnym menu. Jest inne niż tradycyjneSkiba i Kempińska zaskoczą gości weselnym menu. Jest inne niż tradycyjne instagram.com/karokempi

Muzyk zdradził również szczegóły wielkiego dnia, który zbliża się wielkimi krokami. - Ślubu będzie nam udzielała pani prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Na pewno nie odbędzie się w szarych budynkach urzędu, tylko w ładnym, zielonym plenerze, ze specjalnie zbudowaną bramą. Bardzo się cieszę - mówił "Faktowi". Para planuje podróż poślubną jednak dopiero pod koniec roku. Zakochani niedawno wypoczywali w Kapadocji, wyjechali też do Chicago.

Więcej o:
Copyright © Agora SA