Rubikowie zamienili luksusowy dom w Warszawie na apartament w Miami. Tak mieszkają. Ciężko o prywatność

Agata Rubik wraz z mężem Piotrem i córkami przeprowadzili się do Miami. W Polsce nie narzekali na brak wygód. Czy tak samo wygląda to w Stanach Zjednoczonych?

Agata Rubik wraz z mężem i córkami rozpoczęli nowy etap życia. Przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych zapowiadali już jakiś czas temu, jednak z początku fani im nie wierzyli. Gdy zaczęli dopełniać wstępnych formalności, obserwatorzy pojęli, że nie żartowali. Rubikowie pożegnali się już z Polską  i od kilku dni zaaklimatyzowują się w USA. Agata relacjonowała pierwsze, większe zakupy do nowego lokum, a także odpowiedziała fanom na nurtujące ich pytania dotyczące finansów. Postanowiła pokazać więcej kadrów z nowego lokum. Cały czas się urządzają i jak sama przyznała, "żyją na kupie". 

Zobacz wideo Agata Rubik otwiera się. "Cały życie słyszałam: wciągnij brzuch"

Rubikowie zamienili dom na apartament w Miami. Co z prywatnością? 

Agata Rubik nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowana możliwościami, jakie czekają na nią w USA. Już sama droga do sklepu, biegnąca przez ocean, ją zachwyciła. Jak sama przyznała, na ten moment podjęli decyzję o wynajęciu mieszkania, jednak nie wykluczają w przyszłości kupna własnego lokum. Jednak zanim do tego dojdzie, muszą lepiej poznać Stany. Teraz żyją w ferworze porządków i urządzania nowego wnętrza. Jak Agata zdradziła na InstaStories, nie mają jeszcze wielu rzeczy, w tym łóżek. Z tego też względu żyją "na kupie". 

Nie mamy jeszcze poszewek, wszystkich łóżek, Coogee nie ma kennel klatki, więc śpimy na kupie i jest całkiem fajnie - napisała celebrytka.

Rubikowie zamienili dom na apartament w Miami. Co z prywatnością?Rubikowie zamienili dom na apartament w Miami. Co z prywatnością? Fot. Instagram/ agata_rubik

Rubikowie mogą podziwiać piękne widoki z rana 

Agata i Piotr Rubikowie, póki co wstrzymują się z kupnem domu z Miami. Wynajęli za to piękny apartament z widokiem na ocean tuż przy samej plaży. Kompozytor już pochwalił się okolicznościami przyrody, jakie witają ich z samego rana i trzeba przyznać, że jest pięknie. Dookoła dostrzegamy roślinność i nieliczne uliczki. Więcej zdjęć z "amerykańskiego snu" Rubików w naszej galerii na górze strony. 

Piotr Rubik chwali się widokami z tarasu w MiamiPiotr Rubik chwali się widokami z tarasu w Miami Instagram @piotr_rubik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.