Anita Werner zniknęła z "Faktów". Spełnia marzenia

Anita Werner zrobiła sobie przerwę w pracy. Ostatnio nie widać jej na antenie TVN. Wiadomo dlaczego. Wybrała się w wymarzoną podróż.

Anita Werner to jedna z gwiazd stacji TVN. Od lat prowadzi program informacyjny "Fakty". Od pewnego czasu jednak nie widać jej na antenie. Na szczęście nie oznacza to zmiany w strukturach serwisu. Dziennikarka po prostu postanowiła odpocząć. Wybrała się na wymarzone wakacje. Razem z partnerem Michałem Kołodziejczykiem za cel obrali objazdówkę po Stanach Zjednoczonych. Prezenterka chętnie relacjonuje wyjazd na Instagramie.

Zobacz wideo Anita Werner za kierownicą TIR-a! Pochwaliła się nagraniem

Anita Werner na wakacjach w Stanach Zjednoczonych

Dziennikarka postanowiła wziąć zasłużony urlop i 14 lipca spełniła jedno z marzeń - podróż po Ameryce Północnej. Anita Werner była już w Dolinie Śmierci, Las Vegas, Dolinie Ognia, przy tamie Hoovera. Odwiedziła Wielki Kanion, Kanion Antylopy, Park Narodowy Joshua Tree. Zjawiła się również w Parku Narodowym Kalifornii, który słynie z sekwoi. Jako osoba na co dzień pracująca w telewizji nie mogła przejść obojętnie obok Studia Universal. Obecnie dziennikarka przebywa w Los Angeles, gdzie była na dwóch meczach - piłki nożnej i baseballu. 

 

Po relacji Anity Werner widać, że wycieczka przebiega po jej myśli i zgodnie z oczekiwaniami. Na każdym zdjęciu uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Zachwyca się naturą, architekturą i zabytkami. Widać, że ta wyprawa była jej marzeniem. Zdjęcia ze Stanów znajdziecie w galerii u góry strony. Jesteśmy przekonani, że po takim urlopie dziennikarka wróci do pracy ze zdwojoną siłą. Przypomnijmy, że program TVN to obecnie najliczniej oglądamy tego typu kanał telewizyjny w Polsce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.