Arkadiusz Loska nie żyje. Dziennikarz TVN24 miał zaledwie 49 lat

Arkadiusz Loska - dziennikarz współpracujący z TVN24 i TVS - nie żyje. Znana jest przyczyna śmierci 49-latka.

Arkadiusz Loska od lat współpracował z TVN24, tworząc materiały głównie z południa Polski. Jak podaje serwis wkatowicach.edu, 49-latek zmarł na zawał serca.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Arkadiusz Loska nie żyje

Arkadiusz Loska od 1999 roku współpracował z licznymi polskimi mediami. Najbardziej znany był na śląsku w TVS, ale również w TVN24. Jego głos znali słuchacze kilku stacji radiowych, m.in. Radia Plus, Radia Top i Radia eM. Pracował też jako rzecznik prasowy Szpitala Miejskiego w Rudzie śląskiej i główny specjalista w Zespole ds. Mediów i Informacji w Starostwie Powiatowym wMikołowie.

Loska kilka dni temu obchodził urodziny. Pozostawił dwóch synów. Miejski portal powiatu Mikołowskiego przekazał szczegóły dotyczące pogrzebu dziennikarza. Uroczystości odbędą się we wtorek 25 lipca o godzinie 9 w Bazylice pod wezwaniem św. Wojciecha w Mikołowie.

Przyjaciele żegnają dziennikarza, dzieląc się wspomnieniami o nim w mediach społecznościowych. Pod informacjami o śmierci można przeczytać m.in. takie wpisy: "Kompetentny, profesjonalny, sumienny, uczciwy, sympatyczny, szczery, opiekuńczy, miły, koleżeński... Nie ma takiego pozytywnego przymiotnika, które by do niego nie pasowało!", "Arku, za wcześnie odszedłeś", "Był świetnym dziennikarzem, rzecznikiem i kolegą".

Arkadiusz Loska był nie tylko dziennikarzem newsowym, ale również muzykiem. Współtworzył z bratem zespół Syberian. Arkadiusz w zespole odpowiadał za wokal, klawisze i sampling. Tworzył też teksty. Jak można przeczytać w wycinku z "Gazety Mikołowskiej" sprzed niecałego roku, z bratem inspirowali się zespołami NiN, Faith no More i Depeche Mode.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.