Nie mógł doczekać się urlopu. Wziął przykład z Lewego i tak przyszedł do pracy. To rzadki widok

Maciej Kurzajewski już zaraz wybiera się na zasłużony odpoczynek. Zanim to jednak nastąpi, przeprowadził audycję w radio. Zdjęciem pochwalił się na Instagramie. Kadr może zaskoczyć.

Maciej Kurzajewski jest bardzo zapracowaną osobą. Dziennikarz jest gospodarzem "Pytania na śniadanie", prowadzi audycję w Polskim Radio, można także wynająć go na różne eventy i konferencje. Oprócz tego nie zapomina o aktywności fizycznej. Biega, bierze udział w zawodach triathlonowych, a także jest częstym gościem na siłowni. Jego pasją są podróże. Zwłaszcza z ukochaną Katarzyną Cichopek. Prezenter właśnie rozpoczął urlop. Pochwalił się zdjęciem. Rzadko można go zobaczyć w takiej wersji.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Kurzajewski tak przyszedł do radia. Jedną nogą już na urlopie?

Dziennikarz najwyraźniej poczuł już wakacje. Upragniony urlop Kurzajewskiego rozpoczął się 19 lipca zaraz po porannej audycji "Lato z radiem" w Polskim Radio. Prezenter pochwalił się zdjęciem ze studia na Instagramie. Zaprezentował się w zupełnie innym wydaniu niż zwykle. Maciej Kurzajewski przyzwyczaił widzów do nienagannego, eleganckiego stroju. Zazwyczaj nosi koszulę czy garnitur. Zawsze dba też o wygląd. Zdjęcia Kurzajewskiego w tej wersji znajdziecie w galerii u góry strony. Golarka idzie w ruch każdego poranka, a dziennikarz jest gładki, bez zbędnego owłosienia na twarzy. Nie tym razem. Na zdjęciu widzimy prezentera w koszulce polo i z kilkudniowym zarostem. Ewidentnie poczuł już zew przygody. A może zmienia wygląd?

Maciej KurzajewskiMaciej Kurzajewski Fot. @maciejkurzajewski

Kurzajewski poszedł w ślady Roberta Lewandowskiego? On też nie goli się na wakacjach

Podczas niedawnego tzw. kącika show-biznesowego w "Pytaniu na śniadanie" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wraz z prezenterką Anną Lewandowską omawiali nowinki z życia znanych osób. Prezenterka opowiadała o tym, że Robert Lewandowski zrezygnował z golenia brody podczas urlopu. Wnet zwróciła się do gospodarza śniadaniówki. "Ja to jestem ciekawa, czy ty, nasz ananasku, też przestajesz się golić na wakacjach, czy jednak to robisz" - zagaiła zaczepnie. "Lubię takie podejście wakacyjne i w pełni Roberta rozumiem" - odpowiedział.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.