Za nami tegoroczny konkurs Miss Polski. 16 lipca odbył się finał wydarzenia. Najpiękniejszą Polkę wybrano w nowosądeckim Amfiteatrze Parku Strzeleckiego. Wybór umilały koncerty takich artystów jak Blanka, Kasia Moś czy Oskar Cyms. Konkurs poprowadził prezenter Krzysztof Ibisz wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną i Iloną Krawczyńską. Uczestniczki zaprezentowały się w kilku wyjątkowych stylizacjach.
W popularnym konkursie piękności wzięły udział 32 kandydatki z całej Polski. Uczestniczki mają możliwość zaprezentować się szerokiej publiczności. Do finałowej grupy wchodzi połowa z nich. W następnym etapie zawodów wyłania się pięć uczestniczek, które rywalizują w ścisłym finale. Zanim jednak to nastąpi, każda z pań pokazuje swoje wdzięki w strojach na każdą okazję. Nie mogło zabraknąć sukni wieczorowych. Część kandydatek postawiła na pastelowe kolory w odcieniach różu i fioletu oraz tiulowe wykończenie. Pojawiły się również błyszczące akcenty w postaci brokatu i cekinów.
Jedną z nieodłącznych części konkursu na Miss Polski jest występ w sukniach ślubnych. Każda z kandydatek prezentuje na sobie białą kreację. Widzowie mogli zobaczyć różnego rodzaju fasony. Dominowały suknie z rozkloszowanym dołem oraz wykończeniem w stylu litery "A".
Nie tylko sukienki są nieodłącznym elementem konkursu na najpiękniejszą Polkę. Kandydatki pokazały się również w luźniejszym wydaniu. Widzowie zobaczyli je w wakacyjnej odsłonie. Nie zabrakło także stylowych kapeluszy, które podkreśliły zwiewne stylizacje. Więcej zdjęć uczestniczek konkursu Miss Polski 2023 znajdziesz w galerii na górze strony.
Tegoroczną zwyciężczynią została Angelika Jurkowianiec z województwa opolskiego. 26-latka pochodzi z Namysłowa. Obecnie jest studentką analityki medycznej. Od dziesięciu lat spełnia się również jako modelka. W swojej karierze udało jej się zdobyć kontrakty w Barcelonie, Berlinie i Madrycie. Pozowała dla takich magazynów jak "Mirror". Widzowie nie kryli zachwytu. Na oficjalnym profilu konkursu na Instagramie nie zabrakło miłych komentarzy. "W końcu wybrali naprawdę piękną kobietę!", "Luks naturalna, promienna, delikatna, ale kobieca i z klasą!" - czytamy pod postem. ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Klepaczka reprezentuje Polskę w konkursie Miss Universe. Tak wystąpiła na scenie. Bez "orła" pod pachą
Aleksandra i Sławosz Uznańscy-Wiśniewscy spodziewają się dziecka. "Powiększy nam się rodzina"
Górniak ogłosiła, że wybaczyła Steczkowskiej. Reakcja Justyny? To trzeba zobaczyć. Hit!
Nowe informacje ws. śmierci córki Tommy'ego Lee Jonesa. Ujawniono treść rozmowy z 911
O tym występie na "Sylwestrze z Dwójką" mówią wszyscy. Maryla Rodowicz nie była sama na scenie
Zaskakujące zachowanie Edyty Górniak podczas sylwestra. To działo się za kulisami
Melania Trump w horrendalnie drogiej stylizacji. Cena szpilek dosłownie zwala z nóg
Data ogłoszenia ciąży przez Uznańskich-Wiśniewskich nie jest przypadkowa. Bystrzak widzi to od razu!
Viki Gabor stanowczo reaguje na pytanie o romski ślub. Czara goryczy się przelała. Puściły jej nerwy
Dziennikarka trafiła na SOR. Tak skończyły się jej popisy taneczne w Republice