Magda Mołek na wakacjach. Zrezygnowała z makijażu. Spójrzcie jak wygląda. Zdumiewające

Magda Mołek właśnie wypoczywa na urlopie. Podczas wyjazdu praktycznie nie publikuje nic w mediach społecznościowych, jednak zrobiła wyjątek i pokazała się bez makijażu.

Sezon urlopowy rozpoczął się już w pełni. Gwiazdy zaczęły wyjeżdżać z bliskimi na zasłużone urlopy, skąd często dzielą się relacją. Jedni bez przerwy chwalą się kolejnymi kadrami z pięknych zakątków świata, inni natomiast odcinają się od social mediów i publikują pojedyncze zdjęcia. Do tego grona zdecydowanie należy Magda Mołek, która postawiła na totalny odpoczynek.

Zobacz wideo Makijaż w stylu Magdy Mołek

Magda Mołek na wakacjach bez makijażu 

Na czas urlopu Magda Mołek niemal całkowicie odstawiła telefon, o czym świadczy fakt, że w mediach społecznościowych praktycznie nie pojawiają się zdjęcia z wypoczynku. Na Instagramie pojawiła się jednak krótka rolka, na której zaprezentowała się fanom w całkowicie naturalnej odsłonie. Widać, że na czas wakacji zrezygnowała z makijażu. Jej cera za to zdążyła się już delikatnie opalić, co pięknie kontrastuje z jej blond włosami. Więcej zdjęć Magdy Mołek bez makijażu znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Hello from the other side (dop. red. pol. Witam z drugiej strony) - pisała Magda Mołek na Instagramie.

Magda MołekMagda Mołek Instagram @magda_molek

Fani zachwyceni urodą Magdy Mołek 

Nowe zdjęcia Magdy Mołek już zrobiły sporą furorę w sieci. W komentarzach fani przyznali, że dziennikarka w wersji bez makijażu wygląda olśniewająco. "Piękna, mądra, naturalna, dobra.", "Pięknie, naturalnie i z cudownym uśmiechem.", "Cudowna jesteś taka naturalna", "Piękna, cudna, wypoczęta, naturalna. BOSKA!". Inni z kolei z troski przypomnieli jej o ochronie przed słońcem. "Śliczna Pani, ale krem z filtrem 50 SPF polecam. Pozdrawiam serdecznie." 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.