Ekspertka ocenia umiejętności muzyczne Lewandowskiego po popisie z Quebo. Ma szansę zostać raperem? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Złapał mikrofon i zaczął rapować na zabawie z okazji odnowienia swojej przysięgi małżeńskiej. Czy Robert Lewandowski odnalazłby się w muzycznym świecie i czy w ogóle ma ku temu predyspozycje? Zapytaliśmy znanej ekspertki wokalnej.

Robert Lewandowski odnowił niedawno przysięgę małżeńską. Z tej okazji razem z ukochaną żoną zorganizował imprezę w Toskanii, na której bawił się m.in. Quebonafide. Zabawa była przednia. W sieci pojawił się filmik, na którym sportowiec, tuląc się do muzyka, rapuje jego utwór "Candy". "Ona wybacza moje wady, wybacza błędy. Rozumie moje dziaby i złote zęby. Odbijam zwykłych typów w nich, gdy chcę polatać z nią. Z moją malutką candy, mam od niej plakat z Blow" - można było usłyszeć z ust Lewego. W rozmowie z Plotkiem, na temat tego występu, wypowiedziała się znana trenerka wokalna, Agnieszka Hekiert.

Zobacz wideo Quebonafide wrócił do dobrze znanego wizerunku

Ekspertka wokalna o występie Roberta Lewandowskiego z Quebonafide

Czyżbyśmy byli świadkami odkrycia nowego talentu Roberta Lewandowskiego? Według znanej z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" trenerki wokalnej Agnieszki Hekiert, piłkarz spokojnie odnalazłby się w muzycznym świecie, bo rapowanie nie jest mu obce. Ekspertka zwróciła uwagę, że czego Robert się nie dotknie, to zamienia w złoto.

Widać czystą radochę i pasję! To jest dla mnie składowa ludzi sukcesu! Gdyby Robert chciał to pewnie oddałby się rapowaniu i byłby w tym również świetny. Na pewno ma dobre poczucie rytmu - mówi Plotkowi Agnieszka Hekiert.

Robert Lewandowski, QueboRobert Lewandowski, Quebo instagram/annalewandowska

Więcej szczegółów ponownego ślubu i wesela Lewandowskich

Występ Roberta z Quebo, których duet nazwano w sieci Lewonafide, to nie jest jedyne nagranie z imprezy z okazji 10-lecia małżeństwa piłkarza, które pojawiło się w internecie. Na Instagramie mogliśmy też zobaczyć sensualny pierwszy taniec zakochanych, do którego ćwiczyli przez ostatnie miesiące. Dzięki licznym relacjom dowiedzieliśmy się też, że na imprezie Lewandowskich pojawiły się inne znane pary, m.in. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny, Andrzej Wrona i Zofia Zborowska czy Sławomir Peszko z żoną.

Na weselu Anna Lewandowska zaprezentowała się wszystkim w sukience od Macieja Zienia. Tymczasem chwilę wcześniej, bo podczas odnowienia przysięgi małżeńskiej miała na sobie piękną kreację od Gosi Baczyńskiej, o której opowiadała nam sama projektantka. "Suknia dla Ani powstała bardzo szybko, choć długo o niej rozmyślałam, przygotowując propozycje. Ania zdecydowała się na suknię koronkową, lekką, romantyczną, choć niepozbawioną odrobiny ostrzejszej nuty. Odkryte bardzo głęboko wycięte plecy, intrygujące prześwity, podkreślające idealną sylwetkę. Ania to dziewczyna dynamiczna, konkretna i taka też była jedyna przymiarka" - mówiła Plotkowi Gosia Baczyńska.

Więcej zdjęć z drugiego ślubu i wesela Lewandowskich znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.