Wiadomo, co robiła Madonna tuż przed hospitalizacją. Widziała się z inną gwiazdą

Madonna kilka dni temu trafiła do szpitala. Chociaż już opuściła placówkę, doniesienia nadal są dość niepokojące. Teraz dowiedzieliśmy się, co robiła kilka godzin przed hospitalizacją.

Madonna w sobotę 24 czerwca trafiła do szpitala. Jej stan był poważny - znalazła się na oddziale intensywnej terapii. "U Madonny rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna. Stan piosenkarki poprawia się, jednak wciąż pozostaje ona pod obserwacją lekarzy, dopóki całkowicie nie wyzdrowieje" - informował menedżer gwiazdy. Media donosiły, że piosenkarka była wyczerpana, bo przygotowywała się do trasy koncertowej, a próby trwały po 12 godzin dziennie. Okazuje się, że pracowała także nad nowym projektem razem z Katy Perry.

Zobacz wideo Madonna zaskakuje metamorfozą na TikToku

Madonna przed hospitalizacją pracowała z Katy Perry

Chociaż początkowo media donosiły, że stan Madonny się poprawił, serwis TMZ podał niepokojące informacje. "Wymiotuje w niekontrolowany sposób i nie wstaje już z łóżka. Wciąż walczy ze skutkami choroby. Infekcja sieje spustoszenie w jej organizmie" - podał informator. Gwiazda, zanim trafiła do szpitala, miała też bagatelizować objawy, takie jak utrzymująca się gorączka.

Portal The Sun informuje, że Madonna nie tylko intensywnie przygotowywała się do trasy koncertowej, ale również pracowała w studiu nad nowym projektem z Katy Perry z okazji obchodów 40-lecia w branży gwiazdy pop. Spędziły czas razem na kilka godzin przed hospitalizacją. Zdjęcia Madonny i Katy Perry znajdziecie w galerii na górze strony.

Madonna od dawna podziwia Katy i pracowały razem wcześniej, ale nigdy nie udało im się niczego wydać. Harowała przez całą dobę, aby upewnić się, że zarówno jej muzyka, jak i światowa trasa koncertowa nie mają sobie równych. Oczywiście wszystko zostało teraz wstrzymane, ale fakt, że była w studiu z Katy na kilka godzin przed przewiezieniem na OIOM pokazuje, jak bardzo była zdeterminowana, by iść naprzód, pomimo złego samopoczucia - dowiadujemy się.

MadonnaMadonna instagram.com/@madonna

Wcześniej osoba z otoczenia Madonny w rozmowie z "People" ujawniła natomiast, że pobyt w szpitalu wystraszył gwiazdę i zamierza teraz bardziej dbać o zdrowie. "Koncentruje się na powrocie do zdrowia. Teraz z powrotem przebywa w swoim domu w Nowym Jorku, czuje się lepiej, postępuje zgodnie z zaleceniami lekarza i odpoczywa".

Więcej o:
Copyright © Agora SA