Kasia Tusk pisze o konsekwencjach bycia córką polityka. Wzruszyła Donalda Tuska

Kasia Tusk złożyła tacie życzenia na Dzień Ojca. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej od razu zareagował. Córka wywołała u niego łzy wzruszenia.

Kasia Tusk zgromadziła ogromną społeczność na Instagramie. Śledzi ją ponad 420 tys. użytkowników. Na jej profilu znajdziemy mnóstwo estetycznych zdjęć - fotografie z pracy, rodzinne ujęcia, a także wiele kadrów związanych z modą, czyli pasją córki Tuska. Najnowsze zdjęcie influencerka postanowiła poświęcić swemu ojcu. Z racji święta wszystkich tatusiów złożyła Donaldowi Tuskowi wylewne życzenia. Co dokładnie w nich zawarła?

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Kasia Tusk wzruszyła ojca życzeniami. "Fajny tata"

"W dniu taty życzyłabym ci, aby ten czas był łatwiejszy. Abyś chociaż od czasu do czasu mógł zrobić coś dla siebie, a nie dla innych. Abyś ty nie musiał się martwić o nas i żebyśmy my nie musieli się martwić o ciebie. I nawet, jeśli czasem trudno zaakceptować wszystkie konsekwencje, to jestem dziś najdumniejszą córką na świecie" - oznajmiła w poście Kasia Tusk. Najnowsze czarno-białe zdjęcie przedstawia ją i jej ojca na tle wody. Widać, że są w dobrych nastrojach. Na reakcję Donalda Tuska nie trzeba było długo czekać.

Coś mi z oczu poleciało… - oznajmił polityk.
 

Fani Kasi Tusk nie kryją zachwytu nad życzeniami dla jej ojca

Pod postem nie brakuje pozytywnych komentarzy. "Pozwolę sobie podziękować że dzieli się pani z nami takim super tatą. I życzę, żeby się spełniły pani życzenia", "Fajny tata", "Wspaniała relacja! Takie wsparcie córki pozwala góry przenosić! Dużo siły dla całej rodziny w tym nieżyczliwym czasie" - czytamy pod najnowszym postem Kasi Tusk. To nie pierwszy raz, kiedy influencerka podkreśliła dumę z ojca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.