Eminem poprowadził córkę do ołtarza. Alaina Scott wspomina ten moment. "Nasz ślub przypominał film"

Najstarsza córka Eminema wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera. Dumny ojciec poprowadził ją do ołtarza.

Na początku czerwca odbył się ślub Alaine Marie Scott, którą raper adoptował w trakcie małżeństwa z Kim Scott. Alaine była córką siostry byłej żony rapera, jednak jej biologiczna matka zmagała się z problemami z uzależnieniem i nie była w stanie się nią zająć. Muzyk jest jej prawnym opiekunem Alaine od ponad 20 lat, a 9 czerwca stał się dumnym ojcem panny młodej.

Zobacz wideo Maja Hyży o ślubie marzeń

Eminem poprowadził najstarszą córkę do ołtarza. Siostra była druhną pani młodej

Ślub najstarszej córki Eminema miał swój motyw przewodni. Stylistyką nawiązywał do klimatu z "Wielkiego Gatsby'ego". Alaina i Matt złożyli przysięgę przed 125 gośćmi, którzy zgromadzili się w muzeum Packard Proving Ground w Shelby Township w stanie Michigan. Zakochani przyznali, że zależało im, aby nie zapraszać zbyt dużej liczby osób, ponieważ chcieli w tym szczególnym dniu być wyłącznie w otoczeniu tych, którzy rzeczywiście uczestniczą w ich życiu. Druhną pani młodej była jej siostra, Hailie Jade. W rozmowie z magazynem "People" córka Eminema wspomniała moment, gdy ojciec poprowadził ją do ołtarza. 

Miałam 80-metrową alejkę w czarno-białą szachownicę, którą prowadził mnie tata. Nie mógłby tego przegapić - powiedziała Alaina Scott w rozmowie z magazynem "People".
 

Ślub córki Eminema. Dwa tysiące róż i spersonalizowane serwetki dla psów

W rozmowie z "People" Alaina Scott podkreśliła, że cała ceremonia była naprawdę bajkowa. W małej alejce ustawiono dwa tysiące róż. Całość utrzymana była w klasycznej czerni i bieli, ale pojawiały się też inne kolory - brzoskwiniowe, pomarańczowe i czerwone kwiaty. Scott dograła wszystko w najmniejszych szczegółach. 

Nasz ślub przypominał film. Zaplanowałam wszystko, do ostatniego szczegółu. Nawet spersonalizowane serwetki naszych psów z napisem "Nasi rodzice są małżeństwem!" - wyjawiła Alaina Scott w rozmowie z "People".

Alaina ScottAlaina Scott Fot. Instagram.com/scottgirls2209 screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.