Georgina Rodriguez zaobserwowała Sarę Boruc na Instagramie. Ta zrobiła dla niej coś niezwykłego

Georgina Rodriguez w tłumie WAGs dostrzegła Sarę Boruc. Jedna z najpopularniejszych partnerek piłkarzy postanowiła zaobserwować Polkę na Instagramie. Ukochana Artura Boruca niemal natychmiast podzieliła się z fanami screenem, w którym bardzo przyjaźnie odniosła się do influencerki.

Na instagramowym koncie Sary Boruc zrobiło się naprawdę gorąco. Polska WAGs podzieliła się z internautami niezwykle radosną nowiną. Okazuje się, że zaobserwowała ją Georgina Rodriguez, czyli ukochana Christiano Ronaldo. Polka do screena dołączyła bardzo przyjemny opis, który uzupełniła różowym sercem. Obie Panie łączy nie tylko kariera zawodowa partnerów, ale także zamiłowanie do mody i uroków życia.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez pobiera specjalne lekcje twerkowania. Co za ruchy!

Georgina Rodriguez rozpoczęła znajomość z Sarą Boruc. Polka podzieliła się radosną informacją

Georgina Rodriguez to z całą pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych WAGs na całym świecie. Kobieta związana jest z Christiano Ronaldo. To także biologiczna matka dziecka piłkarza. Para poznała się siedem lat temu i niemal natychmiast zaiskrzyło. Zakochani przetrwali zarówno te lepsze, jak i gorsze chwile. Najbardziej traumatyczna była z pewnością śmierć dziecka.

Nie zniszczyło to jednak prawdziwej miłości. Rodriguez od samego początku bardzo wspiera Ronaldo i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Słynie nie tylko z tego, że jest partnerką popularnego piłkarza. Kobieta jakiś czas temu z przytupem wkroczyła do świata wielkiej mody. Jej instagramowe stylizacje naprawdę robią wrażenie. Na chwilę obecną obserwuje ją niespełna 50 milionów internautów z całego świata.

Sara Boruc wirtualnie zaprzyjaźniła się z Georginą Rodriguez. Kobiety zostały znajomymi na Instagramie

O tym, że Georgina Rodriguez zaobserwowała Sarę Boruc dowiedzieliśmy się z jej instagramowego konta. Polka opublikowała screen potwierdzający tą informację. Dołączyła do niego osobliwy podpis. Napisała po hiszpańsku "ola gueapa". Tylko dwa słowa, a znaczą tak wiele.

Screen z Instagrama Sary BorucScreen z Instagrama Sary Boruc Fot. instagram.com/@mannei_is_her_name

"Ola guapa", czyli w języku polskim "cześć piękna". Na końcu tekstu pojawiły się dwa różowe serca. Świadczą one o radości Boruc z takiego obrotu spraw. Obie Panie pałają miłością do mody. Nic więc dziwnego, że ich drogi w końcu się spotkały. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.