Dowbor przed Koroniewską był bardzo zakochany. "Zrozumiałem, że to kobieta mojego życia"

Maciej Dowbor przed związaniem się z Joanną Koroniewską, romansował po kryjomu z córką Jerzego Baczyńskiego. Para była w sobie bardzo zakochana.

Maciej Dowbor związał się z Joanną Koroniewską 20 lat temu. Para uważana jest za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Poznali się na planie serialu "M jak miłość", który odwiedził jako dziennikarz z kamerą. Aktorka do dzisiaj pamięta, że jej małżonek w dzień ich poznania spóźnił się dwie godziny. Koroniewska przyznaje jednak, że była tego dnia cierpliwa i stara się tak zachowywać do dnia dzisiejszego.

Zobacz wideo Maciej Dowbor przeszedł metamorfozę

Maciej Dowbor spotykał się z Anną Baczyńską

Maciej Dowbor, zanim zaczął spotykać się z Joanną Koroniewską, był zakochany w córce Jerzego Baczyńskiego, z którym jego matka Katarzyna Dowbor ma córkę Marysię. Anna Baczyńska od początku wpadła w oko dziennikarzowi, z którym spotkała się po raz pierwszy podczas rodzinnego wyjazdu na narty. Relacja Macieja i Anny została zespojona po wypadku samochodowym, w którym oboje brali udział. Maciej nie odniósł w nim żadnych poważnych obrażeń, jednak jego partnerka była cała we krwi i wymagała hospitalizacji.

Ania prowadziła. Ja siedziałem z tyłu. Nic mi się nie stało. Ale ona... Była bardzo pokiereszowana. Wtedy właśnie uświadomiłem sobie wiele rzeczy. Nic nie dzieje się tak całkiem przypadkowo. Po wypadku Ania była cała we krwi. Wszystko wyglądało bardzo dramatycznie. Bałem się, że umiera. Zrozumiałem, że to kobieta mojego życia - mówił Maciej Dowbor, cytowany przez "Vivę".

Katarzyna Dowbor utrzymuje dobre kontakty z synową

Maciej Dowbor po wypadku pojechał z Anną Baczyńską do szpitala i w karetce jej się oświadczył. Był przekonany, że córka partnera matki jest miłością jego życia. Czas pokazał jednak inaczej i dzisiaj dziennikarz wiedzie szczęśliwe życie u boku Joanny Koroniewskiej, której jego mama niedawno złożyła życzenia urodzinowe w mediach społecznościowych. "Asiu, córeczko! Z serca najlepsze życzenia urodzinowe! Nie zmieniaj się, bądź zawsze tak cudownie uśmiechnięta, pełna entuzjazmu i zawsze gotowa wszystkim pomagać. Bo to cała Ty, prawdziwa, naturalna i życzliwa dla ludzi. Całuję mama" - napisała Katarzyna Dowbor w dniu urodzin swojej synowej.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.