Katarzyna Cerekwicka ma drugi zawód. Między koncertami czynnie pracuje [PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cerekwicka oprócz udanej kariery na scenie zajmuje się także psychologią. Czy zdarzyło jej się leczyć fana?

Katarzyna Cerekwicka wystąpiła trzeciego i ostatniego dnia 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Zaśpiewała podczas koncertu "Cała sala śpiewa z nami, czyli hity opolskiej publiczności". Od lat jest na scenie, a jej hity takie jak "S.O.S", czy "Na kolana" do dziś są grane przez różne stacje radiowe. W 2020 roku Cerekwicka wydała nową płytę zatytułowaną "Pod skórą". Regularnie pojawia się na muzycznych imprezach w całym kraju. Oprócz udanej kariery w show-biznesie Katarzyna Cerekwicka spełnia się także jako psycholożka.

Zobacz wideo

Fani chodzą na terapię do Cerekwickiej? Zdradziła, z kim pracuje

Katarzyna Cerekwicka po 30. poszła na studia psychologiczne. Obecnie jest dyplomowaną psycholożką i terapeutką, specjalizującą się mi.in. w terapii uzależnień. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, czy zdarzają jej się klienci, którzy są jej fanami. Okazuje się, że niekoniecznie. Artystka pracuje głównie z młodzieżą i jak przyznała, młodsze pokolenie nie rozpoznaje jej. Cerekwicka stara się również nie rzucać w oczy w pracy. Stawia na skromne stroje (nie tak, jak na scenie), a nawet trampki. Pełen materiał obejrzycie u góry strony.

Ja głównie specjalizuję się w osobach młodych, nastoletnich i te młode dziewczyny na szczęście mnie nie kojarzą i to jest fantastyczne. Jesteśmy tak dogadani z rodzicami. Wtedy nie budujemy takiego rodzaju bariery. Ja zazwyczaj jestem bardzo skromnie ubrana w gabinecie, nawet czasem w trampkach, żeby nie tworzyć żadnego dystansu. Jestem w gabinecie taka, jaka jestem prywatna na co dzień, nie zawsze wyglądam tak.

Katarzyna Cerekwicka pracowała u Edyty Górniak

Artystka karierę rozpoczęła w 1997 roku. Za interpretację piosenki Ewy Bem "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" zdobyła pierwsze miejsce w jednym z odcinków programu "Szansa na sukces". Okazuje się, że później śpiewała w chórku u Edyty Górniak. Bardzo dobrze wspomina tę współpracę. Przyznała w rozmowie z Plotkiem, że wiele się nauczyła. To doświadczenie przygotowało ją na prace w show-biznesie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.