Kaczorowska gra w "Klanie" od ponad 20 lat. Mówi, czy rola Bożenki jest dla niej ograniczeniem [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agnieszka Kaczorowska-Pela dorastała na oczach całej Polski. Zadebiutowała w "Klanie" jako siedmiolatka. W rozmowie z nami zdradziła, co sądzi o produkcji, w której występuje od ponad dwóch dekad.

Agnieszka Kaczorowska-Pela spełnia się w roli matki, żony i przedsiębiorczyni. Na brak zajęć na pewno nie narzeka. Nie jest tajemnicą, że ma talent aktorski i taneczny. Gra bowiem na ekranie i w teatrze, a ponadto przed laty występowała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Zapytaliśmy Kaczorowską o jej odczucia związane ze światem aktorskim. Czy granie od wielu lat Bożenki w "Klanie" jest dla niej ograniczające?

Zobacz wideo "Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Kaczorowska uderza w Iwonę Pavlović

Agnieszka Kaczorowska-Pela lubi grać w "Klanie". Rola Bożenki daje jej bezpieczeństwo

Agnieszka już we wczesnym dzieciństwie pokochała występowanie. Angażowała się w przedszkolne przedstawienia, a kilka lat później trafiła do telewizji. Mimo grania w jednej z flagowych produkcji TVP, nie straciła dzieciństwa. Miała czas na wyjścia z rówieśnikami o czym wspomniała w rozmowie z nami. Postanowiliśmy najpierw zapytać Kaczorowską, czy bycie częścią obsady "Klanu" od ponad 20 lat nie stanowi dla niej ograniczenia. 

Patrzę na "Klan" bardziej jak na przywilej. Gdyby mnie to ograniczało, to by mnie tam nie było Nie lubię czuć się ograniczona. Lubię robić wiele rzeczy, więc podejmuję się projektów, które pozwalają mi na inne - równolegle. "Klan" mnie w niczym nie ogranicza i nigdy tak nie było. To też nie jest dla mnie bardzo intensywne czasowo, bo mam kilka dni w miesiącu, więc to nie jest dużo. Jest to na pewno fajne pod względem dochodowym. Mam stałe źródło dochodu. Kolejne, które jest pewne od wielu lat, więc w kwestii finansowej daje to poczucie bezpieczeństwa - wyznała aktorka.

Agnieszka Kaczorowska-Pela nie straciła dzieciństwa przez "Klan"

Rozpoczęcie kariery w czasach szkolnych mogło w pewien sposób pozbawić aktorkę dzieciństwa. Prawda jest jednak inna. Agnieszka Kaczorowska przyznała w rozmowie z nami, że miała czas na spotkania z rówieśnikami i wspólne dziecięce zabawy. W czasach szkolnych rozwijała także warsztat taneczny. W 2010 roku została młodzieżową mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich. Później widzieliśmy ją w tanecznym show "Taniec z Gwiazdami". Razem z Krzysztofem Wieszczkiem wygrała Kryształową Kulę w 2015 roku. 

Więcej o: