Kinga Rusin pochwaliła się, gdzie pracuje. Widoków można pozazdrościć

Kinga Rusin trzy lata temu zniknęła z polskiego show-biznesu. Okazuje się, że nie zakończyła ona jednak kariery zawodowej. Była prowadząca "Dzień dobry TVN" skupiła się na własnej marce kosmetycznej i pokazała, w jakich warunkach pracuje. Egzotyczny widok naprawdę robi wrażenie.

Na instagramowym koncie Kingi Rusin pojawiły się zdjęcia ukazujące aktualne miejsce pracy popularnej prezenterki. Była żona Tomasza Lisa trzy lata temu odeszła z medialnego świata i postanowiła skupić się na własnej marce kosmetycznej. Miejsce, z którego aktualnie pracuje, robi ogromne wrażenie. Palmy, morze i pokaźnych rozmiarów taras to iście rajski widok.

Zobacz wideo Rozenek pokazała klasę. Tak odpowiedziała na hejt Rusin!

Kinga Rusin pracuje w raju. Na horyzoncie palmy i błękitna woda. Tylko pozazdrościć

Kinga Rusin już jakiś czas temu postanowiła poświęcić energię na rozwój własnej marki kosmetycznej i doskonale się w tym sprawdza. Ma też wyjątkowo komfortowe warunki pracy. Dziennikarka posiada luksusową rezydencję na Kostaryce. Na InstaStories podzieliła się zdjęciem z "biura". Takiego widoku z pewnością można jej pozazdrościć. 

Miejsce do pracy Kingi RusinMiejsce do pracy Kingi Rusin Fot. instagram.com/@kingarusin

Na pierwszym planie znajduje się olbrzymi, zadaszony taras. Znalazły się nim dwa stylowe fotele i niewielki stolik. W oddali dostrzec można pokaźnych rozmiarów palmy, ale to morze robi największe wrażenie. Miejsce, w którym pracuje prezenterka, umiejscowione jest blisko plaży. Błogi nastój aż bije z fotografii. Zdjęcie przywodzi na myśl najbardziej tropikalne pocztówki z odległych zakątków świata.

Kinga Rusin karierę zaczynała jeszcze w latach 90. w TVP. Później przeszła do konkurencji 

Kinga Rusin przez lata obecna była w polskich mediach i spełniała się w zawodzie dziennikarki. Na początku lat dziewięćdziesiątych była żona Tomasza Lisa rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej i niemal natychmiast stała się ulubienicą widzów. Mimo że była ledwo po dwudziestce, cechował ją profesjonalizm i rzeczowe podejście do wyzwań, którym musiała stawić czoła. W 1997 roku Rusin nawiązała współpracę ze stacją TVN. Przez wiele lat była jej wierna.

Ogromną sympatię widzów przyniosła jej rola prowadzącej "Dzień dobry TVN". Na wizji nie brakowało zabawnych momentów, które wprowadzały telewidzów w dobry nastrój. Mimo medialnego sukcesu dziennikarka postanowiła nieco odejść ze świata show-biznesu. Pod koniec lat dwutysięcznych prezenterka postanowiła założyć własną markę kosmetyczną, która w mgnieniu oka podbiła rynek. Oferowane przez nią produkty są w pełni ekologiczne i oparte zostały na naturalnych składnikach. Mimo że Rusin nie pracuje już w mediach, to nadal chętnie komentuje aktualne tematy polityczne. Wielokrotnie publicznie krytykowała m.in. obecny rząd.