Przyjaźń w show-biznesie? Doda nie ma złudzeń. "To się wyklucza" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Czy przyjaźń w show-biznesie jest możliwa? Wiele gwiazd ma co do tego różne zdanie. Co na ten temat sądzi Doda? Ma konkretną odpowiedź.

Doda niewątpliwie była najjaśniejszą gwiazdą piątkowego koncertu otwierającego Polsat SuperHit Festiwal 2023. Artystka w Sopocie nie tylko otworzyła wydarzenie piosenką "Szansa", a później zaśpiewała nowe hity, ale także była jedną z prowadzących. Stworzyła duet z Maciejem Dowborem. Drugą parą była Marcelina Zawadzka i Maciej Rock. Doda przebierała się wielokrotnie, a każda jej stylizacja była starannie przemyślana. Widać, że na scenie artystka czuje się jak ryba w wodzie. Świetnie dogadywała się również z współprowadzącymi. W rozmowie z Plotkiem wyznała, czy uważa, że przyjaźń w show-biznesie jest możliwa.

Zobacz wideo Doda o wartościach, jakie liczą się w życiu i przyjaźniach w show-biznesie

Doda o przyjaźni z ludźmi z show-biznesu

Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023 Doda była bardzo zapracowana. Znalazła jednak chwilę, na rozmowę z Plotkiem. Artystka bardzo ciepło wypowiadała się na temat Krzysztofa Ibisza, który również nie szczędził komplementów pod adresem piosenkarki. Reporterka Plotka zapytała wiec Dody, czy uważa, że przyjaźń w show-biznesie jest możliwa. Całą rozmowę z Dodą obejrzycie na nagraniu u góry strony.

Lubię ludzkich ludzi w show-biznesie. To jest rzadkość, to są deficyty. Nie chciałabym mieć przyjaciół w show-biznesie, bo to jest niemożliwe. To się wyklucza. To jest jakiś oksymoron. Chodzi o to, żeby być ludzkim i żeby być koleżeńskim. Chodzi o to, żebyśmy nie zatracili swoich wartości. A przyjaciół ja swoich mam od dziecka i nie chcę więcej.

Co Doda sądzi o Natalii Janoszek?

Ostatnimi czasu w polskich mediach głośno jest o Natalii Janoszek. Wszystko za sprawą Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz w programie "Dziennikarskie zero" wziął na tapet jej karierę w Bollywood, która według niego była... zmyślona. O jej rolach powiedział, że gdyby je przenieść na polski grunt, to "Natalia byłaby babką potrąconą na pasach w piątym odcinku "W11 - Wydział Śledczy" albo byłaby woźną w czternastym odcinku paradokumentu "Szkoła"". Zapytaliśmy Dodę, co o tym wszystkim sądzi. Doceniła pracę Stanowskiego. Zachęca, by prześwietlić inne osoby publiczne, których kariera może okazać się podobna do owoców pracy Janoszek.