Na imprezie K Mag gwiazd więcej, niż na Telekamerach. Borys Szyc zabrał żonę, Stankiewicz przyszła w prześwitach

Nie tylko Telekamery odbywały się w czwartkowy wieczór. Swoją imprezę urządził magazyn K Mag. I tu nie mogło zabraknąć gwiazd.

W czwartek wieczorem w Warszawie odbyły się dwie imprezy, które zgromadziły naprawdę sporo celebrytów. Na Telekamery do Teatru Capitol zawitały głównie postaci ze świata filmu i telewizji, zaś na imprezę magazynu K Mag przyjechali influencerzy, celebryci i gwiazdy. Jak wyglądali?

Impreza K Mag. Jessica Mercedes jak z buduaru, Kasia Stankiewicz w prześwitach

Na imprezie K Mag dess-code był zdecydowanie bardziej luźny, niż na Telekamerach. Nie ma nudnych garniturów i balowych sukien. Jest za to naprawdę sporo prześwitujących kreacji i dużo "pazura". Wszystkie zdjęcia z imprezy znajdziecie naturalnie w naszej galerii na górze strony. Tymczasem sprawdźcie, kto jak się wystroił.

W stylizacjach dominowały skóra i kolor czerwony. Z tego schematu wybiła się jednak Jessica Mercedes, która postawiła na buduarową kreację z cienkiego materiału z futrzanym wykończeniem. Influencerka na Instagramie zapowiadała, że idzie na podbój Warszawy jako "lwica". Kolor i futro rzeczywiście się zgadzają. A jak oceniacie całość?

Jessica Mercedes - K MagJessica Mercedes - K Mag KAPiF.pl / KAPIF.pl

Na imprezie K Maga nie mogło zabraknąć Katarzyny Sokołowskiej. Reżyserka pokazów mody wybrała jeansowy garnitur z głębokim dekoltem, czarnymi klapami i czarnym lampasem. Ponieważ twarz przesłaniały jej czarne okulary, była prawie incognito.

Katarzyna Sokołowska - K MagKatarzyna Sokołowska - K Mag KAPiF.pl / KAPIF.pl

Na ryzykowną stylizację i równie ryzykowny makijaż zdecydowała się gwiazda sprzed lat - Kasia Stankiewicz. Wokalistka postanowiła zagrać prześwitami, jedna nie poprzestała wyłącznie na prześwitującej bluzce, ale dodała też prześwitujący stanik. Ciemne, bordowe usta miały jeszcze mocniej wyostrzyć całość, ale chyba były już tylko kroplą, która przelała czarę przesady.

Kasia Stankiewicz - K MagKasia Stankiewicz - K Mag KAPiF.pl / KAPIF.pl

Pozostałe zdjęcia, w tym Borysa Szyca z żoną Justyną Nagłowską, Heleny Englert jak z "Matriksa", klasycznej Magdaleny Cieleckiej i Reni Jusis w przedziwnej kreacji, znajdziecie naturalnie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.