Jedno z ostatnich spotkań Meghan i Karola, gdy ten nie był jeszcze królem. Markle nie potrafiła opanować emocji

Meghan Markle nie została ciepło przyjęta w rodzinie królewskiej. Ostatnio viralem w internecie stał się filmik z jednego ze spotkań małżonki księcia Harry'ego z jego ojcem, kiedy ten był jeszcze księciem Walii. Ale iskrzyło.

Meghan Markle żyje z dala od rodziny męża. Zanim żona księcia Harry'ego zakończyła z nim w 2020 r. oficjalne sprawowanie funkcji w rodzinie królewskiej i przeprowadziła się do Los Angeles, mieszkała w Wielkiej Brytanii. Spotykanie się z Windsorami nie było dla niej łatwe i za każdym razem oznaczało ogromny stres. Ostatnio na TikToku viralem stał się filmik z jednego z ostatnich spotkań Meghan i - będącego wówczas jeszcze księciem - Karola. Sytuację przypomniano, gdyż Markle zabrakło na koronacji nowego władcy, z którym od dawna ma na pieńku.

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli oraz o zachowaniu Meghan i Harry'ego? [SONDA]

Rozmowa Meghan Markle i króla Karola III w opactwie Westminster

Gdy Meghan Markle pełniła funkcję księżnej Sussex, regularnie widziała się z rodziną królewską. Jedno z jej ostatnich spotkań - tuż przed wyprowadzką z Los Angeles - z ojcem Harry'ego, miało miejsce w 2019 r. Razem z rodziną królewską świętowała wtedy Commonwealth Day, w którym przypomina się, jak różnorodne jest Zjednoczone Królestwo. Ważnym punktem odchodów jest msza święta, odprawiana w katedrze Westminster. To właśnie tam doszło do jednego z ostatnich spotkań Meghan i Karola III. Fragment z tego starcia po koronacji nowego władcy stał się viralem na TikToku. 

Meghan Markle wymachuje rękami przed przyszłym królem

Gdy Meghan Markle spotkała się w 2019 r. z królem Karolem III w opactwie Westminster w Londynie, była już w zaawansowanej ciąży. Po początkowej wymianie uprzejmości nastąpiła niezręczność. Na filmiku, którym internauci chętnie wymieniają się w sieci, widać jak Meghan wymachuje nerwowo rękami przed Karolem, nie dając mu dojść do głosu. Ten z nietęgą miną jej słucha, po czym odchodzi bez słowa. Czyżby już wtedy walczyła przed rodziną ukochanego o swoje zdanie? Jeden z internautów, śmiejąc się z tej sytuacji, podpisał filmik: "Meghan narzeka przed Karolem na bliskość prasy od wejścia do kościoła".

Na jedno z ostatnich spotkań z królem Karolem III, Meghan Markle założyła białą sukienkę z czarnymi wzorami, do której dobrała jasny płaszcz. Stylizację dopełniał biały toczek - obowiązkowe nakrycie głowy dla członkiń rodziny królewskiej, podczas wielu ważnych uroczystości.

Gdy Meghan Markle i książę Harry opuścili Wielką Brytanię, była gwiazda serialu "W garniturach" widziała rodzinę królewską tylko raz - miało to miejsce podczas uroczystości związanych ze śmiercią królowej Elżbiety II. Gdy w 2021 r. zmarł książę Filip, Markle nie przyjechała do Anglii ze względu na zaawansowaną ciążę.

Król Karol III nie chciał płacić Meghan Markle pieniędzy

Mocne napięcia na linii rodzina królewska, a książę Harry i Meghan, zaczęły się już od kiedy zakochani zaczęli planować ślub. Gdy książę Harry zakomunikował ojcu i bratu zamiar poślubienia amerykańskiej aktorki, spotkało się to z ich strony z wielkim zaskoczeniem i wieloma wątpliwościami. Karol III miał nawet wtedy powiedzieć synowi, że "nie zamierza płacić w przyszłości" żadnych sum tej kobiecie.

Gdy małżonkowie opuścili rodzinę królewską, udzielili głośnego wywiadu Oprah Winfrey. Twierdzili, że byli dyskryminowani. Ujawnili w nim między innymi, że jeden z członków rodziny królewskiej pytał o kolor skóry ich nienarodzonego wówczas dziecka. Dyskusja na temat koloru skóry dziecka Meghan i Harry'ego miała odbyć się 27 listopada 2017 r., czyli w dniu ogłoszenia zaręczyn wnuka królowej Elżbiety II i jego ukochanej. Ponoć toczyła się między królem Karolem III i jego żoną, Camillą.

Więcej o: