Królowa Rania wyprawiła przyszłej synowej tradycyjną uroczystość. Złoto, henna, więcej złota

Książę Husajn i Rajwa Al Saif wezmą ślub 1 czerwca. Narzeczona księcia ma za sobą piękną uroczystość, wyprawioną przez przyszłą teściową.

Za kilka dni w Jordanii odbędzie się ślub, o którym w Europie mało się pisze. Tymczasem niesłusznie, bowiem jego gabaryt jest porównywalny ze ślubem księcia Williama i księżnej Kate w 2011 roku. Książę Hussein 1 czerwca żeni się, zaś jego wybranka Rajwa Al Saif właśnie przeszła tradycyjną ceremonię, wyprawioną przez przyszłą teściową.

Królowa Rania zadbała o najdrobniejsze szczegóły, żeby wspólny dla wszystkich kobiet z obu rodzin obiad przebiegł idealnie. Nie mogło zabraknąć wspaniałych sukni, wyszywanych złotem i różnych tradycyjnych elementów, które miały połączyć obie rodziny i dostarczyć im rozrywki.

Jordański książę Husajn się żeni. Królowa Rania wyprawiła przyjęcie

Królowa Rania od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych koronowanych głów. Kiedy władzę przejmie jej syn Husajn tytuł ten bez wątpienia przejdzie na jego przyszłą żonę. Rajwa Al Saif ma 29 lat, jest architektką urodzoną w Arabii Saudyjskiej. Choć sporo wiadomo o samej Rajwie, to, jak poznała się z księciem Husajnem jest okryte tajemnicą. Wiadomo, że przed zaręczynami w 2022 roku pracowała w studio projektowym w Rijadzie, gdzie mieszka jej rodzina. Od razu po zaręczynach zaczęła spędzać o wiele więcej czasu ze swoją przyszłą teściową i teściem. Kulminacją była poniedziałkowa ceremonia henny, tradycyjne przyjęcie na wzór naszego wieczoru panieńskiego.

My i Al Husajn zaopiekujemy się Rajwą. To jest jej dom, jest wśród rodziny i swoich ludzi. Nigdy nie zapomnę, jak cieszyliśmy się - Jego Wysokość i ja - kiedy Al Husajn powiedział nam, że chce się ożenić z Rajwą. Jest idealną odpowiedzią na wszystkie moje modlitwy za niego - powiedziała królowa Rania do matki przyszłej synowej, a Rajwa tylko ocierała łzy wzruszenia.
Zobacz wideo Królowa Rania wyprawiła przyszłej synowej przyjęcie przedślubne

Królowa Rania zadbała o każdy szczegół, bowiem cała impreza odbywała się u niej w pałacu. Zaproszenie przyjęły kobiety z obu rodzin, stoły zastawiono jedzeniem, były tańce, przemowy, hennowanie dłoni i stóp. W naszej galerii na górze strony znajdziecie zdjęcia z tego wyjątkowego popołudnia i wieczoru. Królowa ma w kwestii organizacji takich przyjęć bardzo świeże doświadczenie. Zaledwie dwa miesiące temu wydawała za mąż jedną z córek, Iman, która również mogła liczyć na swoją "hennową noc".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.