Przyszła księżna Jordanii na oficjalnym portrecie z okazji zaręczyn. Zachwyca stylem. Konkurencja dla księżnej Kate?

Rajwa Al Saif już wkrótce zostanie księżną Jordanii, a być może także prawdziwą ikoną stylu. Narzeczona księcia Husajna zachwyciła komentatorów na oficjalnych zdjęciach z zaręczyn. Złożyła także subtelny hołd swojej przyszłej teściowej, królowej Rani.

Tuż po ogłoszeniu swoich zaręczyn książę Jordanii Husajn oraz jego wybranka Rajwa Al Saif opublikowali pierwszy oficjalny portret. Do sieci trafiły też zdjęcia zaręczonej pary w kilku odsłonach. Światowe media już wnikliwie przyglądają się stylowi przyszłej księżnej Jordanii.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Przyszła księżna Jordanii zachwyca stylem. Czyżby objawiła się nowa ikona mody?

Zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych przedstawia 28-letniego księcia Husajna i Rajwę Al Saif w eleganckich, dopasowanych kolorystycznie strojach. Następca tronu miał na sobie elegancki, granatowy garnitur i krawat. Jego narzeczona natomiast wyglądała promiennie w pudrowoniebieskiej sukni. Wyrafinowana kreacja składała się z falbaniastych rękawów do łokci, dekoltu w szpic i paska. Dopełnieniem stylizacji był delikatny, diamentowy naszyjnik i kolczyki. Przyszła księżna oparła dłoń o ramię swojego narzeczonego. Trzeba przyznać, że Rajwa Al Saif prezentowała się bardzo stylowo. 

 

Na kolejnej udostępnionej fotografii możemy dostrzec Rajwę Al Saif w najbardziej nieformalnej stylizacji, na którą złożyła się bawełniana, biała koszula oraz efektowna kolorowa spódnica. 

 

Całość stylizacji uzupełniły dodatki: liliowy pasek, jasnoniebieskie czółenka od Valentino, a także kolczyki z diamentami w kolorze żółtym i białego złota. Okazało się, że nie są nowe. Wcześniej nosiła je już królowa Rania

 

Następną stylizacją Rajwa Al Saif złożyła subtelny hołd dla przyszłej teściowej. Na fotografii widzimy ją białej sukience midi z wysokim kołnierzem i ozdobnym paskiem. Kreacja jest autorstwa Andrew Gn, który ubrał także królową Ranię na zdjęcia towarzyszące ogłoszeniu zaręczyn. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA