Klara i Laura Lewandowskie wzięły w obroty Roberta. Zajęły się jego fryzurą. Anna wszystko nagrała

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie nagranie z udziałem córek. Trenerka pokazała, jak Klara i Laura bawią się z tatą w salon fryzjerski.

Robert i Anna Lewandowscy niedługo będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Para doczekała się dwóch córek, sześcioletniej Klary i trzyletniej Laury. Piłkarz stara się każdą wolną chwilę poświęcać rodzinie. Ostatnio na instagramowym profilu trenerki pojawiło się urocze nagranie. Żona piłkarza pokazała, jak zawodnik FC Barcelony bawi się z pociechami. Dziewczynki postanowiły "odświeżyć" fryzurę taty.

Zobacz wideo Anna Lewandowska we wzruszającym filmiku podziękowała obserwatorom

Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie z córkami. Zafundowały tacie "metamorfozę"

Anna i Robert Lewandowscy strzegą prywatności córek i do tej pory nie zdecydowali się pokazać ich twarzy w mediach społecznościowych. Dziewczynki często goszczą jednak na instagramowych profilach rodziców. Ostatnio trenerka opublikowała wideo, na którym widzimy jak Klara i Laura bawią się w salon fryzjerski. Ich "klientem" został Robert Lewandowski

Robert Lewandowski z córkamiRobert Lewandowski z córkami Instagram/ annalewandowska

Pociechy sportowców zachowywały się jak prawdziwe profesjonalistki i zadbały o każdy szczegół "nowej" fryzury taty. Sportowiec cierpliwie czekał, aż domorosłe fryzjerki skończą pracę. Myślicie, że córki Lewandowskich zostaną w przyszłości sławnymi stylistkami fryzur?

Robert i Anna Lewandowscy świętują urodziny Laury. Urządzili przyjęcie na plaży

Młodsza pociecha Lewandowskich obchodziła niedawno trzecie urodziny. Rodzice nie zapomnieli złożyć córce życzeń w mediach społecznościowych. "Wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin, Calineczko. Jesteś taką słodką, miłą i kochającą dziewczynką! Jesteś największym promykiem światła w całej naszej rodzinie. Nigdy nie bój się podążać za swoimi marzeniami i pamiętaj, że zawsze jesteśmy tu dla ciebie. Cudownego dnia, kochanie" - czytamy na instagramowych profilach Roberta i Anny. Sportowcy wyprawili też przyjęcie na plaży, podczas którego nie zabrakło atrakcji takich jak malowanie twarzy, czy puszczanie baniek mydlanych. Radosna atmosfera sprawiła, że Anna Lewandowska obudziła swoje wewnętrzne dziecko. Trenerka spacerowała po piasku w obcisłej fioletowej kreacji z przyczepionymi skrzydełkami wróżki i wymalowanym na twarzy motylem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.