Boczarska i Banasiuk rzadko zapraszają za kulisy prywatnego życia. Zrobili wyjątek. Urocze, rodzinne kadry

Obydwoje są osobami publicznymi, jednak na co dzień życie prywatne starają się chronić przed mediami. Wspólne zdjęcie Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka na Instagramie to prawdziwa rzadkość.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Chociaż w mediach co jakiś czas pojawiają się spekulacje o rzekomym kryzysie czy nawet rozstaniu, aktorska para jest razem już od niemal dekady. Boczarska i Banasiuk pojawiają się razem na oficjalnych wydarzeniach czy ściankach, jednak, mimo że obydwoje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, prywatnie bardzo rzadko publikują kadry, na których widać ich razem. Wyjątek zrobili w połowie maja, gdy relacjonowali wyjazd w gronie przyjaciół.

Zobacz wideo "Heaven In Hell". Boczarska i Susinna w rolach głównych

Banasiuk i Boczarska patrzą wspólnie na zachód słońca. Zamieścili romantyczny kadr

Jak możemy dowiedzieć się z Instagrama, w maju Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wraz z synem i znajomymi wybrali się na krótki urlop do Czorsztyna. W gronie znajomych, którzy towarzyszyli aktorskiej parze, znaleźli się m.in. dziennikarz Damian Michałowski czy stylistka fryzur Agnieszka Koper. Wyjazd upłynął im na spacerach, pływaniu łódką, a co odważniejsi zjechali nawet na tyrolce. Udało im się trafić na piękną pogodę, a zarówno Boczarska, jak i Banasiuk na profilach udostępnili to samo urocze ujęcie - zakochani patrzą na zachodzące słońce.

 
Najważniejsze to patrzeć w tym samym kierunku - podpisała post Boczarska.

Boczarska i Banasiuk są parą już od dziewięciu lat

Aktorzy zaczęli spotykać się w 2014 roku, a ich związek wzbudzał spore zainteresowanie ze względu na dzielącą ich różnicę wieku - Boczarska jest bowiem siedem lat starsza od partnera. W podcaście "WojewodzkiKędzierski" aktorka przyznała, że cały czas spotyka się z tego powodu z przykrymi komentarzami. "Na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że ja to czuję i pomimo tego, że właściwie jesteśmy już prawie dziesięć lat razem, ciągle się z tym spotykam" - opowiadała. Dodała jednak, że uszczypliwości na ten temat czyta jednak wyłącznie w sieci, bo na żywo nikt nie miałby odwagi powiedzieć jej tego w twarz. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk w 2017 roku zostali rodzicami - para doczekała się syna, któremu dali na imię Henryk.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.