Rozenek znów niechcący rozpętała burzę. I to jaką! Poszło o wózek i Henia: Chyba chodzić nie potrafi

Trzyletni Henio Majdan nie powinien już być wożony w spacerówce? Z pozoru niewinny post Małgorzaty Rozenek wywołał ogromną instagramową kłótnię na ten temat.

Małgorzatę Rozenek można dziś śmiało nazwać jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek. Na Instagramie dorobiła się 1,5 mln obserwujących, a do tego jest niezwykle aktywna w mediach. Nic więc dziwnego, że jej obserwujący również często zabierają głos pod publikowanymi przez nią postami, gdzie można znaleźć czasem setki komentarzy. Rozenek musi jednak uzbroić się w dość gruby pancerz, bo internauci nie szczędzą jej słów krytyki nawet wtedy, gdy zamieszcza rodzinne zdjęcia z wakacji.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek posadziła Henia w wózku. To błąd?

Na początku maja Małgorzata Rozenek spakowała walizki i wraz z ukochanym i trójką synów wybrała się na urlop do Turcji. Prowadząca "Dzień dobry TVN" jak zwykle dokładnie relacjonowała wyjazd w mediach społecznościowych, a na jednym ze zdjęć zapozowała z trzyletnim Heniem. Rozenek uśmiecha się radośnie do obiektywu, a jej syn wypoczywa w wózku spacerowym. Ten fakt bardzo nie spodobał się internautom. Post celebrytki dosłownie zalała seria komentarzy, że Henio jest już za duży na wózek. "A gdzie Henio? Bo w wózku jakiś duży chłopak siedzi", "Takie duże dzieci wózkiem wożone? Chyba chodzić nie potrafi", "Za duże dziecko na wózek!" - czytamy w komentarzach.

 

Rozenek pozostała niewzruszona na krytykę i nie weszła w polemikę z niezadowolonym internautami. Wyręczyły ją w tym jednak fanki, które postanowiły odpowiedzieć malkontentom i stanąć murem za celebrytką. Większość broniących jej komentarzy nie dotyczyła jednak samego wózka, a faktu, że prowadząca "Dzień dobry TVN" cały czas dostaje za coś po głowie. "Ludzie żyją na swój sposób, uśmiechnie się - źle, ubrana w paski - źle, ubrany w pidżamkę - źle, ma pampersa - źle. No ludzie, wam się nudzi" - piszą.

To nie pierwszy raz, gdy Rozenek obrywa w sieci

Rozenek rzeczywiście często musi mierzyć się z krytyką, a pod niemal każdym jej postem są dziesiątki negatywnych komentarzy. Co ciekawe, internauci są w stanie przyczepić się nawet do kilku rzeczy naraz. Przy okazji jednego posta celebrytka oberwała i za fakt, że Henio korzysta ze smoczka, i za brudne okna, i za nadmierne dzielenie się prywatnością w sieci.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.