Tiktokerka odczytała z ruchu warg słowa księżnej Kate. Na balkonie oberwało się Louisowi

Tiktokerka odczytała z ruchu warg słowa, którymi księżna Kate zwróciła się do księcia Louisa. Żona księcia Williama próbowała wpłynąć na zachowanie niesfornego syna.

Media nadal żyją ceremonią koronacyjną króla Karola III. Każdy gest, ruch czy strój royalsów jest szeroko komentowany. Jedna z tiktokerek postanowiła przeanalizować ruch warg księżnej Kate, żeby dowiedzieć się, co żona księcia Williama powiedziała podczas pozdrowień z balkonu Pałacu Buckingham. Księżna Walii zwróciła się do młodszego syna.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Tiktokerka odczytała z ruchu warg słowa Kate. Księżna Walii zwróciła się do Louisa

Jednym z obowiązkowych punktów uroczystości koronacyjnych jest pojawieniem się rodziny królewskiej na balkonie Pałacu Buckingham. Royalsi pozdrawiali stamtąd zgromadzone tłumy i obserwowali tradycyjny przelot samolotów. Jedna z tiktokerek odczytała słowa, którymi księżna Kate zwróciła się do księżnej Sophie. Żona księcia Williama zapytała księżnej Edynburga, czy royalsi będą fotografowani w trakcie, czy po przelocie samolotów. Księżna Walii upomniała także młodszego syna, który jak zwykle dokazywał.

Louis, przestań się tak wiercić i machać rękami, proszę - miała powiedzieć do chłopca księżna Walii.

Wśród komentujących nie zabrakło sceptyków. Internauci twierdzili, że tiktokerka zmyśliła słowa księżnej. Głos zabrała także sama zainteresowana, która przyznała, że części słów musiała się domyślać, jednak zachowała sens wypowiedzi.

Paulina Smaszcz, królowa Camilla Paulina Smaszcz ostro o Camilli. "Jest przezroczysta"

Księżna Kate zachwyciła podczas ceremonii koronacyjnej. Miała na sobie symboliczną kreację

Podczas ceremonii koronacyjnej księżna Kate jak zwykle olśniła kreacją. Jedwabna suknia w kolorze kości słoniowej marki Alexander McQueen została wykończona haftami z motywami róży, ostu, żonkila i koniczyny, reprezentującymi każdy z czterech narodów. Uwagę zwracało jednak głównie efektowne nakrycie głowy żony księcia Williama. Kwiatowa ozdoba również pochodzi z kolekcji wspomnianego domu mody, która powstała we współpracy z Jess Collet. Księżna Walii zadbała także o najdrobniejsze szczegóły. Do całości dobrała naszyjnik królowej Elżbiety II oraz diamentowe kolczyki księżnej Diany.

Więcej o: