Robert Lewandowski wziął żonę w obroty. Na lekcji ognistej bachaty wywijał z Anią jak prawdziwy tancerz

Anna Lewandowska od dawna chodzi na lekcje tańca. Ostatnio trenerka zabrała na kurs bachaty męża, który świetnie odnalazł się w nowej roli. Filmikiem z ich pląsów pochwaliła się w sieci.

Od kiedy Anna Lewandowska mieszka w Barcelonie, uczy się popularnej w Hiszpanii bachaty. Zazwyczaj na treningi taneczne pod okiem Mathiasa Fonta chodzi sama. A że ostatnio Robert miał wolny dzień, skusił się by jej towarzyszyć. Filmik z tanecznych pląsów małżonków pojawił się u Ani na InstaStories, dzięki czemu widzimy, że piłkarz FC Barcelona świetnie odnalazł się w tanecznym świecie.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Robert Lewandowski tańczy bachatę

Charakterystyczne cechy bachaty to bliskie położenie partnerów do siebie, płynne ruchy ciała, kołyszące się biodra i nogi zgięte w kolanach. Na wideo Ani widzimy, że Robert Lewandowski nie ma problemu z podstawowymi krokami tego gorącego tańca. Piłkarz ze skupieniem prowadził ukochaną małżonkę i obracał nią w rytm muzyki, w wolny od piłki piątek. W tym zdecydowanie czuł się pewnie i dobrze. Choć wprawdzie jeszcze nie uruchomił bioder, tak jak jego żona, która ma już za sobą wiele godzin na tanecznym parkiecie, to wszystko przed nim. Znając Anię to jeszcze nieraz spróbuje podszkolić jego taneczne umiejętności, bo ona załapała bakcyla do tańca na całego. Okazji do wspólnych lekcji będzie z pewnością wiele. Zdjęcia z gorącego tańca Lewandowskich możecie zobaczyć w galerii na górze strony.

 

 Dlaczego Anna Lewandowska zaczęła tańczyć?

Anna Lewandowska nie ukrywa, że uczenie się nowych umiejętności jest dla niej bardzo ważne. Żona Roberta może pochwalić się wieloma medalami z mistrzostw świata w karate. W treningach fitness, które cieszą się wśród jej fanów wielką popularnością, też osiągnęła perfekcję. Nie spoczywa jednak na laurach i chce ciągle się kształcić. Przeprowadzka do Hiszpanii zainspirowała ją do lekcji tańca, które jak stwierdziła, są dla niej wyjściem ze strefy komfortu. "Poza sportem, treningami, które kocham i które są moją największą pasją w życiu, odnalazłam coś nowego - taniec. Dla mnie jako sportowca jest to olbrzymie wyzwanie. Z kobiety, która walczyła na macie, która trenuje od wielu lat, to wyjście z pewnej strefy komfortu oraz przekroczenie pewnych granic, bo nie zawsze wierzę w swoje możliwości. Taniec uczy mnie, jak pokazywać emocje, być otwartą, nabrać dystansu i zrzucić 'skorupę' twardej Ani" - pisała jakiś czas temu trenerka na Instagramie.

Więcej o: