Doda kpi z mentorki "Projekt Lady" i ma "radę" dla maturzystów. Nie słuchajcie jej. Reakcja Roksany Węgiel natychmiastowa

Dodę rozbawiła ocena maturalnego stroju Roksany Węgiel przez Irenę Kamińską-Radomską. Mentorka "Projektu Lady" zganiła maturzystkę za zbyt - według niej - krótką spódniczką i dodatki, tymczasem okazuje się, że Rabczewska na egzaminy dojrzałości ubierała się jeszcze bardziej odważnie. Na nowym InstaStory zdradziła, jak wtedy wyglądała i namówiła uczniów do... złamania zasad.

Roksana Węgiel jest tegoroczną maturzystką. 4 maja, w czwartek, piosenkarka przystąpiła do egzaminu dojrzałości z języka polskiego. W ten ważny dzień wokalistka włożyła krótką spódniczkę przed kolano i sportowe buty, co nie spodobało się specjalistce od etykiety, czyli znanej z "Projektu Lady" Irenie Kamińskiej-Radomskiej. Mentorka show TVN nie zostawiła na 18-latce suchej nitki i wypunktowała wszystko, co według niej poszło nie tak. "Uważam, że jej strój był nieadekwatny do sytuacji. Nie chodzi przecież tylko o wyniki tego egzaminu, ale również o dojrzałość człowieka. Z mojej perspektywy, a nawet nie mojej, a etykiety, strój pani Węgiel był nieodpowiedni" - stwierdziła stanowczo Kamińska-Radomska na Pudelku.

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Jaką sukienkę wybrać na maturę? Radzi Irena Kamińska-Radomska!

Jak w takim razie powinna się ubrać na maturę Roksana, by nie zgorszyć Ireny Kamińskiej-Radomskiej i nie złamać etykiety? Specjalistka w tej samej rozmowie miała dla nastolatki ważną radę. "Spódniczka, o ile to była spódniczka, bo równie dobrze mogły to być krótkie szorty, powinna sięgać za kolana, ewentualnie minimalnie przed, tzn. sześć cm powyżej środka kolana. To jest absolutnie najkrótsza ze stosownych długości" - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem, czym bardzo rozbawiła... Dodę.

Doda śmieje się ze słów Ireny Kamińskiej-Radomskiej

Samozwańcza królowa polskiej sceny muzycznej po przeczytaniu artykułu z wypowiedzią Kamińskiej-Radomskiej nagrała InstaStory, na którym bardzo rozbawiona skomentowała słowa gwiazdy TVN i stanęła w obronie młodszej koleżanki z branży. Przy okazji zachęciła subtelnie maturzystów do ściągania.

Kochani, chciałabym skomentować oburzenie pani z "Projektu Lady" na temat stroju Roksany Węgiel na maturę. Ja poszłam ubrana w kozakach czarnych za kolano, obcisłych. Do tego mini jeszcze krótsza niż Roksana. Bardzo polecam kozaki za kolano, bo można super fajne ściągi schować i dużo. Zdałam na czwórki i piątki

- zdradziła Doda i oznaczyła Roksanę.

Po kilku godzinach doczekała się jej odpowiedzi. Węgiel kilka dni przed egzaminem maturalnym z matematyki udostępniła u siebie filmik Dody i dodała do niego komentarz: "Hahaha, kocham".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.