Irena Kamińska-Radomska broni odważnej stylizacji Maluby. "Magda jest wzorem cnót"

Magdalena Lubacz znana jako Maluba została skrytykowana za odważną stylizację, w której pokazała się na jednej z ostatnich głośnych premier. Dobór garderoby influencerki skomentowała Irena Kamińska-Radomska z "Projektu Lady". Stanęła w obronie byłej podopiecznej.

8 lutego odbyła się uroczysta premiera filmu "Heaven and Hell" twórców "365 dni". Na ściance pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów. Do zdjęć pozowała między innymi Magdalena Lubacz, uczestniczka programu "Projekt Lady".

Zobacz wideo Irena Kamińska-Radomska zdradza, jak "przeżyć" święta w stylu savoir vivre

Maluba pojawiła się na ściance w odważnej kreacji. W sieci rozpisywano się o tym, jak połączyła elegancką, choć krótką marynarkę z bardzo dużym dekoltem. Pojawiły się również dyskusje, czy taki zestaw przystoi damie.

Irena Kamińska-Radomska o kreacji Maluby. Wytyka komentującym hipokryzję

Wątpliwości nie ma Irena Kamińska-Radomska, ekspertka, pod której okiem dziewczyny z "Projektu Lady" miały uczyć się odpowiednich manier. Opublikowała na Instagramie wpis, w którym odniosła się do uszczypliwych komentarzy kierowanych w stronę Lubacz.

To hipokryzja krytykować Magdę w ubraniu, podczas gdy z ekranów wylewa się całkowita nagość i seks.
Nie znoszę zakłamania. Magda jest spójna w swoim wizerunku. To oczywiste, że jej wygląd pozostawia wiele do życzenia, przynajmniej z perspektywy damy Projektu Lady. Ale na tym wydarzeniu Magda jest wzorem cnót - podkreśla Kamińska-Radomska jednocześnie wbijając szpilkę twórcom filmu i gościom na premierze.
 

Najwyraźniej ten rodzaj komplementu przypadł do gustu Lubacz, ponieważ udostępniła post swojej mentorki oraz czule skomentowała.

Dziękuję Irenko! Zawsze twoje zdanie jest dla mnie bardzo ważne! - pisze Maluba.

Pod wpisem jednak nadal nie brakuje wątpliwości. "Wzorem czego?" - pada jedno z pytań. Wśród komentarzy pojawiło się również stwierdzenie "Tak poważnie, to niech sobie każdy nosi, co chce i jak chce. O gustach się nie dyskutuje".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.