Nie żyje Vicky Wright. Kilka dni temu Bobby Davro w przejmujących słowach napisał o jej agonii

Rodzina Bobby'ego Davro potwierdziła, że jego ukochana narzeczona nie żyje. Vicky Wright zmarła kilka dni po tym, jak komik ogłosił, że kobieta potajemnie zmaga się z rakiem.

Pod koniec kwietnia 2023 roku aktor i komik Bobby Davro ogłosił, że u jego partnerki zdiagnozowano raka trzustki. Na tę samą chorobę zmarł jej ojciec. Davro przyznał, że ta informacja była dla nich bardzo bolesna. U Vicky Wright wykryto chorobę pod koniec 2022 roku. Tuż po tej druzgocącej wiadomości, para postanowiła się zaręczyć. Byli razem 12 lat. Aby nie myśleć o chorobie narzeczonej, aktor rzucił się w wir pracy. Niestety, Vicky Wright zmarła. 

Zobacz wideo ABCDE czerniaka - jak odróżnić zwykłe znamię od śmiertelnie niebezpiecznej zmiany

Nie żyje narzeczona Bobby'ego Davro

O śmierci Vicky Wright poinformowała jej córka Kelly. Opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający post. "Mam do przekazania niesamowicie druzgocące wieści. Moja cudowna mama Vicky zmarła dziś rano. Chciałam skorzystać z tej platformy, aby dać wam wszystkim znać, ponieważ wiem, jak bardzo ceniła całą waszą miłość i wsparcie - napisała na Twitterze.

Vicky Wright miała 64 lata. Menadżer jej narzeczonego potwierdził, że kobieta zmarła w szpitalu w Chertsey w Wielkiej Brytanii w środę trzeciego maja. W ostatnich chwilach życia otaczała ją rodzina. Rak trzustki jest niezwykle trudny do wykrycia, dopóki nie osiągnie zaawansowanego stadium. Z tą samą zmagał się jej tata, angielski piłkarz Billy Wright. Odszedł w 1994 roku w wieku 70 lat, zaledwie kilka miesięcy po postawieniu diagnozy. 

Vicky Wright zmarła na raka trzustki

Vicky Wright była aktorką i piosenkarką. Informacja o jej śmierci wywołała poruszenie w sieci. Pod postem napłynęły wiadomości z kondolencjami. "To niesamowicie smutna wiadomość. Tak mi przykro z powodu waszej straty", "Bardzo mi przykro, Vicky była wspaniałą kobietą" - pisali fani. Pojawiły się również komentarze ze strony znajomych aktorki z branży rozrywkowej. "Wstrząsająca wiadomość. Znałem Vicky od ponad 40 lat i uwielbiałem być w jej towarzystwie. Jej tata Billy dał mi pierwszą pracę w telewizji. Jest mi strasznie przykro. Przesyłam kondolencje rodzinie - napisał Nick Owen z BBC Midlands. ZOBACZ TEŻ: Psycholożka znana z "Dzień dobry TVN" jest ciężko chora. "Nie mam siły wstać z łóżka"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.